Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tegyek, hogy ne menjenek...

Mit tegyek, hogy ne menjenek el fogadoorara?

Figyelt kérdés
Szakkozepiskola.
2014. márc. 8. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod el, hogy lesz fogadóóra, vagy megkéred őket, hogy ne menjenek. Miért nem szeretnéd egyébként?
2014. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ugyis megtudják előbb vagy utóbb h mit titkolsz... jobb ha elpbb derül ki....személyes tapasztalat :D
2014. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meggondolatlan voltam es elmondtam. Utal a tanar es biztos elhord mindennek. Egyszer nem volt cuccom es beirt, amit nem mondtam el.
2014. márc. 8. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan ideje lenne megtanulnod, a tetteidnek következményei lehetnek. És nagyon ritkán fordul elő, hogy nem borul a bili.
2014. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb úgyis kiderülne, és rosszabbul járnál.


Mondjuk nekem mindig volt olyan szerencsém, hogy nem tudtak elmenni, de én amúgy is jó gyerek voltam (vagy legalábbis igyekeztem az lenni...)

2014. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!