Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szolnátok hozzá, ha a...

Ti mit szolnátok hozzá, ha a 13 éves lányotoknak barátja lenne?

Figyelt kérdés
Nemrég vallotta be a lányom, hogy nem is a barátnőivel találkozgat, hanem egy 14 éves sráccal. Ti mit tennétek? Tanácstalan vagyok.

2019. aug. 8. 16:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Egyértelmű legyen később...korai
2019. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Mit tennék? Tiltani nem tiltanám. Nincs értelme. Akkor csak a hátam mögött találkoznának. Inkább leülnék vele, és beszélgetnénk női dolgokról. Felvilágosítanám a szexről, a védekezésről, ha eddig nem tettem kellően meg, valamint áthívnám a srácot és a szüleit, hogy megismerjük egymást.
2019. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Felvilágosítanám. Nem tiltanám. Örülnék, hogy elmondta. Ez még csak tiniszerelem, ha nem csapna át túlzásokba nem aggódnék.

Szeretném megismerni a fiút, engedném átjonni délután vagy hétvégén ha szeretnék.

Nincs ebben semmi rossz.

Az én lányom májusban töltötte a 13at. Egyelőre nincs képben fiú, persze van aki tetszik neki, de még nem jár senkivel.

Mindenképp örülj a bizalmának. Tiltással semmit nem érsz, sőt csak az ellenkezőjét, ráadásul nem fog többet elmondani semmit.

2019. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne tiltsd,de világosítsd fel a biztonságos szexre.
2019. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Jaj már. Nekem is volt "barátom" 13 évesen. Nem dugni jártunk össze, hanem kézen fogva sétáltunk, beszélgettünk, és néha volt egy arcra puszi.

Ezzel nem kell foglalkozni.


Ha azonban nem bízol meg a gyerekedben, akkor valószínűleg okot ad rá ("ribis" viselkedéssel, öltözködéssel) akkor meg miért nem kezdtél el foglalkozni vele hamarabb?

2019. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt 13 évesen barátom, az még csak tiniszerelem. :) Anyukám teljesen normálisan fogadta amikor elmondtam, nem volt belőle semmi gond.
2019. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
60%
Én pont ma láttam egy 13 éves lányt az instagrammon aki a barátjával olyan képet posztolt ahol tangaban van és a csupasz melleit a kezével takarja...nem gondolnám ártatlan tini szerelemnek....
2019. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Mivel minden médiából ömlik rájuk a mocsok, ez már régen nem az az ártatlan tiniszerelem mint 20-30 évvel ezelőtt. Fel kell világosítani, a szex és a szeretkezés közti érzelmi különbségről, a szex-el való érzelmi zsarolásról, és a védekezésről.
2019. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltanám, de felvilágosítanám. És nem csak a szexről, meg a terhességről, nemi betegségről, de arról is hogy joga van nemet mondani arra ami számára kellemetlen... Magyarán: tudja magát megvédeni a nagy szerelemmel szemben is ha kell.
2019. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen korabeli barátja van, akkor nem zavarna, inkább tudjak róla, meg beszéljünk róla, mint titokban találkozgasson idegennel. ha sokkal idősebb fiúval ismerkedne, akkor viszont annak nem örülnék, sőt lehet akkor tiltanám is.
2019. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!