Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetne egy kamaszfiút...

Hogyan lehetne egy kamaszfiút leszoktatni arról, hogy mindenre ugyanazt a szót mondja?

Figyelt kérdés
Ha tetszik neki valami, nem azt mondja, hogy "cool" vagy "zsír", hanem azt, hogy CSECS. Ha nem tetszik neki valami, akkor sem azt mondja, hogy "ez durva" vagy "ez gáz", hanem ugyancsak azt mondja, hogy "csecs", csak éppen más (gúnyos) hangsúllyal.
2020. ápr. 15. 23:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%
Szerintem rá kell hagyni, ha nem hónapok óta mondogatja. Majd leszokik róla.
2020. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Jajj de jót röhögtem. Csecs :D

Szerintem nem fogod tudni leszoktatni, kamasz.

2020. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Szia

Szerintem se fogod tudni megváltoztatni a beszédjét max mond azt neki hogy fiam mondjál már mást is.Mivel a kamaszok körébe ez a menő így nem fogod megváltoztatni

2020. ápr. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez legyen a legnagyobb gondod.
2020. ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg te is vele szembe ha ott van ezt mondani ha hallja a szülőtől az akár ciki is lehet és talán abba hagyja
2020. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nevesd ki. Azt utálják.
2020. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Gondolj arra, hogy a "csecs"-et még mi, 18-19 évesek is használjuk néha. :D


Szerintem az, hogy most csak ezt használja is olyan, mint mikor új videojátékkal játszik az ember: 1. nap végén esik ki a szeme, annyit játszott, 3 hét múlva meg már nem is játszik vele minden nap. :)

2020. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Checs
2020. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Csecs? Cash. Mikrochip a kutyákban, macskákban (is, jajdejó, jajdeokos, okosteló, mindenokos, főleg mindenki). Asszociáció. Gondolkodás. Alternatíva. Hiába erőlteted, hogy mit mondjon, vagy mit ne - pszichológia. És miért ne lehetne saját szavajárása? Úgy kell beszélnie, ahogy előírod neki? Más kérdés, hogy mennyire értelmesen beszél és gondolkodik, mennyire vannak önálló gondolatai, de az elsősorban -ha nem is kizárólagosan- azon múlik, hogy kicsi korában milyen környezeti hatások érték. Bár változtatni, javítani sose késő, csak nem ez a módszer. Sok sikert kívánok, őszintén!
2020. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pl mi volna, ha a szavajárása az volna, hogy rfid? Ráadásul még tudományos gondolkodásra is vallana! Neki meg a csecs. Szíve-joga.
2020. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!