Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Heves indulatból csúnyákat...

Heves indulatból csúnyákat mondtam ma a 16 éves kishúgomnak. 30 éves vagyok. Azóta ezerszer bocsánatot kértem. Ti mit csinálnátok még? Szerintetek el fogja tudni felejteni?

Figyelt kérdés
Olyanokat mondtam neki, hogyha az én gyerekem lenne, a haján húzva söpörtetném fel vele az utcát, meg hogy kúrogassa magát, akivel akarja Nagyon de nagyon megbántam :(((( Aztán mikor ráeszméltem, hogy beszélek vele, sírva fakadtam és bocsánatot kértem tőle többször is. Öleléssel fejeztük be ezt az egészet, de még mindig nagyon nagy lelkiismeret-furdalásom van. Ez volt az első eset, hogy kiabáltam vele. Ő nekem azt mondta, hogy elfelejteni nem tudja, de hogy megbocsájt és szeret. Szerintetek akkor ezt hogy értsem? Hogy benne marad és már nem fog tudni bennem megbízni?
2020. aug. 31. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha olyan ribi, mint a soraidból kitűnik, akkor meg is érdemelte
2020. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
16 évesen túl fog ezen lépni, nem nagy dolog, nem fogja őt ezt egy életen át kísérni. Viszont neked 30 évesen, ha ez ennyire érzékenyen érint, ajánlanék egy pszichológust felkeresését. Nagyon nem oké, hogy 30 évesen valamit mondasz és utána nem vállalod föl a véleményedet, hanem még bocsánatot is kérsz és ráadásul el is sírod magad és még lelkiismeret furdalásod is van. Ez nagyon nem oké. Érzelmileg nagyon labilis vagy, ez a munkában vagy az élet más területén nagyon kiütközhet. Pl a főnök rád szól, hogy jobban végezd a munkádat, ezt rosszul csináltad, ha így folytatod kirúglak...stb nem tudom ezeket hogyan kezelnéd. Ha mondasz valamit, akkor tartsál ki és ne csináld azt, jaj nem mondtam komolyan, bocsánatot kérek...stb mert ez nem egyenes magatartás, hanem megfutamodsz és nem mered felvállalni a valódi érzéseidet. Ne izguljál sokan vannak még így, pszichológust bátran keressél föl, fel kell neked építened a belső faladat.
2020. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom. Külföldön élek és csak itt-ott látom őt. Még mikor múltkor láttam, akkor egy tündéri kislány volt, most is mosolygós, meg átölelt, mikor megjöttem, de valahogy mégis más és féltem őt, hogy rossz társaságban van-e vagy sem, mert nem beszél a barátairól és bármit kérdezek, azt mondja, hagyjam. De ismeri a város összes drogosait, nagy kifestett körmei vannak, pici top, a seggét majdhogynem látni a rövidnadrágban, erős smink. Múltkor másik húgom mondta, hogy 2 üveg vodkát vett a barátjával, használt terhességi tesztek (szerencsére negatív) voltak a kukában (szóval azt se tudom, védekezik-e vagy sem). Vagy ez a mai világban normálisnak számít? Én a másik húgommal nem voltunk ilyenek, bár tudom, hogy változik a világ. Elmondta azt is, hogy a korabeli fiatalok és az iskola, ahol tanul, egy ribinek tartja és hogy nem beszélnek vele. Hogy miért és hogy van-e ennek alapja, azt nem mondta el, csak azt, hogy nem akar erről beszélni. Az osztályban is csak egyetlen egy lánnyal beszél. Félek, hogy rossz társaságban van.
2020. aug. 31. 15:56
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen kettes, remélem így lesz. Lehet csak azért van ilyen rossz érzésem, mert én még sosem kiabáltam vele, viszont az igaz, hogy túlérzékeny vagyok és hogy nem szabad mindent a szivemre venni ennyire...
2020. aug. 31. 16:00
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Túl fogja élni. És hidd el, nagyobb pofonokat is fog még kapni az életben, mint amit most te jelképesen adtál neki. Én is vesztem már össze a húgommal, öcsémmel is. És akkor mi van? Néha mond az ember olyat, amit nem gondol komolyan.
2020. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2020. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Köszi,6-os! Hát, ezért kerestem?😂Mire végre megtaláltam, már belinkelted.

Kérdező! Anyukád már kifejtette a sztorit, ha csak nem te unatkozol ennyire🙄Nyugi, holnap már suli...

2020. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi ez a link? Anyukám nincs is fent itt, nem tudom miről beszélsz
2020. aug. 31. 16:48
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindegy. A rendes válaszolóknak köszönöm a hozzászólásokat.
2020. aug. 31. 16:49
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Jajj kèrdező ne kamuzz.
2020. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!