Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 16 éves lányotok azt...

Ha a 16 éves lányotok azt mondana, hogy csak kipróbálta a terhességi tesztet, elhinnétek?

Figyelt kérdés
16 éves lányom szobájában találtam két negatív terhességi tesztet. Először tagadta, hogy az övé, azt mondta, hogy a barátnőjéé de aztán mikor mondtam neki, hogy megtudtam, hogy az övé, akkor bevallotta. Állítólag csak kipróbálta. Elhinnétek neki vagy sem? Nem így ismerem a lányomat, eddig mindent elmondott, megbíztam benne de most már nem tudom mit higyjek. A felnőtt terhes lányom kifordult magából és fűnek fának elmondta a 16 éves húgát. A 16 éves lányom aztán elsírta magát. Én meg már azt se tudom mit higyjek és mit ne.
2020. aug. 29. 13:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
88%
Védheted ahogy akarod, kérdező, de egy undorító, rosszindulatú kis kígyó a nagyobbik lányod. Felnőtt nő létére... hányinger. Így viselkedni, mert egy 16 éves kislány csinált egy tesztet és nem mondta el? És akkor mi van? A szentszűz terhes nagylányod mindig a színtiszta igazat mondta neked szerinted? Ő sose volt 16? Miért kellett volna elmondani a lánynak? Én se mondtam volna el, amíg nem biztos a terhesség, egy negatív tesztről mit kellett volna mondania? Biztosan késett egy pár napot, megijedt, tesztelt. Kész. Örülj neki, hogy legalább erre is odafigyel. Ha nekem így viselkedne egy idősebb testvérem, örökre megszakítanám vele a kapcsolatot. Ez színtiszta rosszindulatúság. Ne lepődjetek meg, ha 18 éves korában lelép a kislány és nem áll veletek többet szóba. Hányinger.
2020. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
2020. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
82%
Kamu
2020. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
82%
Na akkor ez is kamu volt...
2020. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
60%

en is csinaltam ennyi idosen meglehetosen gyakran tesztet, mert bar minden alkalommal vedekeztunk, olyan betegsegem van ami mioatt a menzeszem nagyon rendszertelen (csak fogamzasgatloval lehet beallitani), es ezt akkor meg nem tudtam, es minden honapban idegbajos voltam ohgy mivan ha kiszakadt az ovszer.

biztos a lanyod is megilyedt, de miutan rajott hogy negativ, nem mondta el nektek a dolgot (nincs is miert elmondani)


lehet hogy ugy erezte, letamadod a kerdessel, es hogy kutakodsz a szemeteben, ezert hazudott rola. en inkabb arrol beszelgetnek vele, hogy miert nem merte elsore elmondani az igazsagot

2020. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is gyanús,miért próbálná ki csak úgy?
2020. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
15%

Step 1, stop being a horrible person.

Step 2, stop being a horrible parent.

Step 3, speak with her, love her.

2020. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
8%

Miért pontoztatok le?

Ki az aki "csak úgy" kipróbál egy tesztet? Nyilván van oka..

2020. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%

Szóval letagadta....

És ki is próbálta..

Ez elég gyanús

2020. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat de ti normálisak vagytok?

Az anyja,nyilván védi a lányát

Hiába akarod hogy ne védje ő az anyja,akkor is védenki fogja


Egyébként meg igaza van

Mert belehazudott a szemedbe

2020. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!