Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretnék magamnál hordani...

Szeretnék magamnál hordani mindig önvédelemből valamit, ha esetleg megtámadnának vagy akármi. Szerintetek mi lehetne az? 13/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem boxer van meg ESP vipera:D(acél edzett vipera ami 100% hogy nem hajlik) :) ha bordára ütsz, megesik hogy bereped/betörik az illető bordája
2010. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sőt, ha megtalálja nálad a rendőr az is megesik, hogy a kis szűk szűz segglyukadba tolja fel meghintőporozva, mivel illegális utcán.


Arról nem is beszélve, hogy 13-15 éves kölyök elkezd hadonászni a viperával kiveszik a svédek a kezéből mint a szél és azzal verik össze.

hülye ötlet.

2010. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nézd én 18 éves vagyok de a viperám és a gázsprém nélkül ki nem teszem az utcára a lábam. a rendörök baszák meg..

mellesleg ha 1-1 elen akkor ha elöbb lefujom aztán verem viperával nem igen szedi ki a kezemből.. örül ha eltánrotog.,:D:D:D:D

2010. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
én nekem fémből van egy golyós pisztolyom ami olyan sárga golyót lő ki..egyszer falhoz lőttem a golyót és vissza patant a gyomromra, vérzett rendesen. Egyszer kellet használnom mert egy nálam nagyobb cigány kötöszködött belelőttem kettőt és futottam xD 13/f
2010. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a gimiben volt a múltkor a rendőrségtől egy pasi előadást tartani. 9.-es voltam (szept.től 10). Ugyanezt megkérdezték tőle is és azt mondta, hogy gáz illetve borssprayt még nekik is tilos használni bármilyen gaztevővel szemben, mert maradandó károsodást okozhat. Elárulta, hogy a rendőrök speciális sprayt használnak, ami kb egyenértékű a dezodorral. Ezért ő inkább ezeket a kisebb kiszerelésű dezodorokat ajánlja mindig mindenkinek, de azt is csak ha nagyon muszáj és rá vagy kényszerülve.
2010. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

figy ha negem megtámadnak annak oka van mert csaj vagyok. és ha megtámadnak akkor le fogom öket fujni mert leszarom mi bajuk lesz. ha nem lenne ki tudja nekem milyen bajom lenne. megeröszakolna esetleg meg is ölnek. vagy eladnak prostinak.

és ha már megtámadnak nekem ne mondd h még ök futnak majd rendőrhöz h NÉÉZ LEFUJT VALAKI ... :D

2010. aug. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
kisbicska/HJ tör/anyám viperája
2010. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!