Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyobb gyerekek szülei,...

Nagyobb gyerekek szülei, hogyan oldjátok meg nyáron a házaséletet?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, a gyerekeim későn fekszenek, mi korán kelünk, és hetek óta nem tudtunk együtt lenni a párommal emiatt. Egyszerűen mire elcsendesedik a ház, már egyikünknek sincs energiája semmire, a lakás pedig nem alkalmas arra, hogy akkor csináljuk, amikor ébren vannak (panel). Ha el is mennek itthonról, véletlenül sem egy időben.

Oké, ágyba parancsolhatnánk őket korán, de úgyse tudnának elaludni, szóval mindegy.

Ez más családokban is probléma? Kérlek, tényleg csak kamaszok szülei válaszoljanak, akik tudják, hogy ezzel a korosztállyal egész más az élet, mint a kicsikkel.


2021. júl. 3. 11:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Engem nem érdekel mit hallanak, van annyi eszük, hogy tudják nem a gólya hozza a gyereket. Régebben sem csináltak ebből problémát az emberek, sőt dédszüleim idejében egy szobában aludt az egész család.
2021. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Itt van egy ötezres, menjetek fagyizni!

Ajtó bezár, csengő kikapcs.

2021. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Menjetek együtt fürdeni a férjeddel. Oda csak nem nyitnak be, a zubogó víz a hangokat is tompítja.
2021. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Amikor elkezdtem hallani a szüleimet (egyrészt nagyon undorító volt) másrészt füles be, System of a down maxon és 1 órán át játszottam meg zenét hallgattam.


Nem tudom hány évesek, de ha nem túl kicsik, a napi kockulást este 8-tól kellene engedni, illetve hogy "ne zavarják a többieket" mindenki kaphat egy csecse fejhallgatót, ami kizárja a zajokat.

2021. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
1# remek szülő vagy
2021. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

Lefizetjük őket :)

Pl " ha ma elmentek o-kor aludni, akkor holnap rendelünk hamburgert/ veszünk jegkrémet/ plusz egy órát lehet gépezni"

Nekunk ez jött be, de hát ez max havi 2x van, sűrűn már nem menne vagy legalábbis sokba kerülne :D

2021. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Mi is pénzt adunk fagyira/pizzára/mozira, vagy csak elküldjük őket a boltba, mert elfogyott valami. 😊
2021. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Ajtó becsuk, zene bekapcs.
2021. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Hhát mi is a fürdőbe vonultunk, olyankor.
2021. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Lehet reggel is szexelni, amikor a késôn fekvôk még durmolnak. És legalább nincs is annyira meleg.
2021. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!