Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyobb gyerekek szülei,...

Nagyobb gyerekek szülei, hogyan oldjátok meg nyáron a házaséletet?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, a gyerekeim későn fekszenek, mi korán kelünk, és hetek óta nem tudtunk együtt lenni a párommal emiatt. Egyszerűen mire elcsendesedik a ház, már egyikünknek sincs energiája semmire, a lakás pedig nem alkalmas arra, hogy akkor csináljuk, amikor ébren vannak (panel). Ha el is mennek itthonról, véletlenül sem egy időben.

Oké, ágyba parancsolhatnánk őket korán, de úgyse tudnának elaludni, szóval mindegy.

Ez más családokban is probléma? Kérlek, tényleg csak kamaszok szülei válaszoljanak, akik tudják, hogy ezzel a korosztállyal egész más az élet, mint a kicsikkel.


2021. júl. 3. 11:46
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Kaptam egy-két jó ötletet, köszönöm! Most úgy néz ki, délután mindketten elmennek valahova, hát meglátjuk. Ha mégsem, akkor marad a fürdő. :)
2021. júl. 3. 12:54
 12/29 anonim ***** válasza:
26%
Szomorú, hogy a szülő hetekig nem tud dugni, mert a gyerekeit nem tudja kezelni. Legalább heti kétszer kivágnám őket a házból, csináljanak valamit 3-4 óráig.
2021. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Attól függy mekkorák a gyerekek. Azert nem mindegy, hogy 8 évesek vagy 18...


Nálunk a fürdő a bevált szintén. Illetve a reggel is elég jó, mikor még alszanak.

Illetve férjem szokása, elalszunk, es olyan ejfel-1óra fele megriad inni, akkor felkelt. Addigra alszanak.


Illetve külön szobánk van, ajtó becsuk, apa-anya filmet néz. Bezárom az ajtot, benyomok jó hangosan egy filmet, ők meg feltalálják magukat.

2021. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
Az én gyerekem egyáltalán nem ez a korosztály, ovis, de nem alszik se délután, se időben este, engem meg úgy lefáraszt, 11-kor alszik el, hogy már évek óta teljesen minimális a szex nálunk. Azt nem tudom a második gyereket egyáltalán hogyan hozzák össze. Vagyis most már tudom, a fürdőben.
2021. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
Van egy jó kis sátorunk, itt a jó idő, a gyerekek nagyon szeretnek kint aludni és mi is szeretjük amikor kint alszanak. 😅
2021. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Kiskamaszok. Nincsenek agyonféltve, képesek önállóan közlekedni, de ahhoz még nem elég idősek, hogy 3-4 órára "kivágjam" őket úgy, hogy azt se tudom, élnek vagy halnak-e.
2021. júl. 3. 13:39
 17/29 anonim ***** válasza:
92%
Mondjátok este, hogy most elvonultok filmezni és zárjátok magatokra a hálószoba ajtaját.
2021. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Hasonló a helyzet, csak van egy kicsi, meg egy nagy (5 és 13 évesek). A nagyot hiába küldjük le boltba, vagy bárhova, a kicsi otthon van. Ha meg a kicsi már alszik, a nagy még ébren van. Marad a reggeli (hajnali) szex, vagy várunk éjfél utánig. Plusz arra se lehet alapozni, hogy a nagy elmegy valahová haverozni, ez egy pici város, és nem is ismer itt senkit, pár éve lakunk csak itt, és nem az itteni suliba jár.
2021. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%
Mi is elvonulunk filmezni, illetve keveset vannak itthon, mindig mennek erre-arra.
2021. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%
A lányom 15 éves, most kezdett el dolgozni egy fagyizóban, azóta fellendült a házaséletünk. Igaz, barátaival is kint maradhat 10-ig, de akkor bármikor hazatoppanhat.
2021. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!