Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednetek a 13 éves lányotokn...

Engednetek a 13 éves lányotoknak hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
A fiú 16 éves és fel éve vannak együtt, nagyon szeretik egymást. Csakhát féltem. Vagy engedjem meg és adják neki egy óvszert?

2021. nov. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
92%
Szó sem lehetne róla. Nagyon komolyan elbeszélgetnék vele. 13 évesen ne akarjon szexelni.
2021. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy egy bokor aljában, mínusz tíz fokban dugnak először, de lehet, hogy nem. Normális családokban igenis van visszatartó ereje annak, ha a szülő nem enged meg valamit. Viszont ha rábólint, hogy persze gyerekem, aludjatok is együtt 13 évesen, azzal maximálisan azt közvetíti, hogy ez a legnagyobb rendben van. Kérdem én, ha szex után a 17 éves lovag szakít, a lány meg egy hét múlva újra halálosan szerelmes, akkor átjáróház lesz nálatok, mire betölti a beleegyezési korhatárt?

Nem. Pont.

Ezzel az erővel, ha drogozni akar, azt is vedd meg. Legalább tudod, hogy mivel bódítja magát, és engedély nélkül is megteszi. Azért nem piát vagy cigit írtam, mert sok szülő megveszi gondolkodás nélkül. De talán a drogot még nem...

2021. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
4%
Tiltsad csak, akkor megoldják máshol... Mi is megoldottuk anno, bár én 14 voltam. 🖕😉
2021. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
93%
Elég szomorú és egyben szégyen, hogy még annak áll feljebb, aki szerint a legnagyobb rendben van 13 évesen szexelni… és még az van megszólva, aki nem engedi, hogy a kislánya pasikázzon meg ott aludjon. Normálisan nevelt 13 évesnek eleve meg sem fordul még csak hasonló sem a fejében, plusz nem szarik magasról a szüleire, hanem igen is van visszatartó ereje, ha azt mondják neki, hogy nem!
2021. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
89%
Tiltom és nem oldja meg máshol, mert az anyja vagyok és tudom, hol van és mit csinál. Mert 13 éves GYEREKRől beszélünk. "Nagyon szeretik egymást", jah, még vagy 3 hétig... ne legyünk nevetségesek!
2021. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó!

👍

2021. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
89%

35!

Szintén👍

2021. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
82%

Kizárt dolog, hogy megengedném. Remélem, hogy ha lesz lányunk, akkor tudjuk majd úgy nevelni, hogy nem őrül meg(legalább ilyen téren) 12-13 éves korában, és eszébe se jut 13 évesen nagylányt játszani, lesz annyi esze, hogy nem fekszik alá senkinek ilyen fiatalon.

De ha mégsem lehetne benne megbízni, akkor bizony isten kísérni fogom minden lépését, míg legalább 15 éves nem lesz.

2021. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te az anyja vagy. Az apja nem szól ehhez semmit? Miért nem őt kérdezed, gondolom alig várja hogy a 13 éves kislánya a fiújánál aludjon.
2021. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!