Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednetek a 13 éves lányotokn...

Engednetek a 13 éves lányotoknak hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
A fiú 16 éves és fel éve vannak együtt, nagyon szeretik egymást. Csakhát féltem. Vagy engedjem meg és adják neki egy óvszert?

2021. nov. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
16%

"Nem. 16 alatt nem engedném. Persze szexelnek ha akarnak, nem lehet megakadályozni, de ottalvas szerintem nagyon durva ennyi idősen."

Tehát tudod, hogy hiába tiltod, szexelni fognak, ha akarnak. Az nem durva, hogy akkor majd csinálják valami elhagyatott helyen, vagy egy kocsiban. De az ottalvás az aztán tényleg nagyon durva, sokkal rosszabb, mint a szex. És ez a válasz van 90%-on...

2021. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2021. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
91%
41: nem csinálják, mert nem lenne rá alkalma. 13 évesen tudom az órarendjét, tudom, hogy mikor-hol van és kivel. Miért kell úgy csinálni, mintha a felnőttek idióták lennének? Nevelni kell a gyereket és határt szabni és nem megendeni minden baromságot, mert tiltani nem lehet. A lószart nem lehet! Lehet és kell is!
2021. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
90%
Arról nem beszélve, hogy nyíltan ki lenne mondva a kis szemébe is, hogy aki 13 évesen más ágyában fekszik, az NEM NORMÁLIS! Mert nem az! Értékrend, tudod, elvek, oktatás, korlátok! Nem kell befosni attól, hogy nem leszel népszerű. 13 évesnek nincs 16.5 éves barátja, nem fekszik vele össze és nem alszik ott sehol. Egyszerű ez, mint a facsipesz.
2021. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
8%
44# nekem aztán nem tilthattál volna semmit, ki vagy te.
2021. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig ez a téma?
2021. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
8%

"13 évesen tudom az órarendjét, tudom, hogy mikor-hol van és kivel."


Mert ellógni az utolsó pár órát hogy mire hazaértek kúrjanak vagy azt kamuznia h a barátnójénél van közbe meg nem... Nem nagy dolog. Vagy tán 5 percenként hivogatod videóban h tényleg a barinőjével van e? Jó nagy helikopter vagy

2021. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
66%
47: amúgy pont ugyanezt csinálta egy osztálytársam anno, csak nem 13, hanem 17 évesen. Ellógott egy napot, egy másik osztálytárstól, akinek orvos volt az anyja, vett 500-ért egy igazolást (ő amúgy állandóan ezzel seftelt), és szépen szexelt a pasijával. Persze 17 évesen normáliséknál ezt már értelmesen is lehetett volna, csak hát az ő anyja nem volt normális, ezért rászorult ilyen megoldásokra. De szóval ja, meg lehet oldani. Viszont én ennek tudatában is azt mondom, hogy egy 13 éves azért még ne alukáljon semmilyen pasinál. Ha megengedem ezt, azzal azt sugallom, hogy szerintem ez normális ebben a korban, pedig rohadtul nem. 1-2 évet várjon csak.
2021. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
9%
Az hát, ha tiltod, és ő vágyik rá, akkor MEGFOGJÁK oldani bárhol.. ✌️
2021. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
84%

"Jó nagy helikopter vagy"


Lehet, de nem leszek 30 évesen nagymama, veled ellentétben.

2021. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!