Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 14 éves gyereked...

Megengednéd a 14 éves gyerekednek az ejtőernyős tandemugrást?

Figyelt kérdés

Nincs alsó korhatár, csak minimum 140 centinek kell lenni.

Ha ez lenne a gyermeked vágya, megengednéd neki?



2021. dec. 12. 08:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos körülmények között igen. Abszolút nem vagyok ilyen szempontból kalandos típus, az extrém sportok úgy általában nem nekem valók. Tériszonyom is van kicsit, kétballábas is vagyok, a magam részéről nem értem mi vonzó benne. A vidámparkokat, kalandparkokat se szerettem sose. Nagyon szívesen kipróbálok új dolgokat, de úgy hogy közben a két lábam szilárd talajon marad.

Viszont nem akarom az én problémáimat a gyerek nyakába varrni, ha neki ez minden vágya akkor keresünk egy megbízható oktatót, végigcsinálja becsülettel a felkészülést, és felőlem ugorhat, én meg megvárom lent.

2021. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Úgysem egyedül fog ugrani, konkrétan rá lesz "kötve" egy profira.

2021. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 oké, hogy te tériszonyos vagy, de attól még nem kell ezt ráragasztani a gyerekre is. Nekem egy csomó olyan alaptalan félelmem van/volt, amik tulajdonképpen engem nem is zavartak, csak mindig azt láttam, hogy anyám minden logikátlan baromság miatt pánikol, hát én is elkezdtem félni. Ne nehezítsd meg a felnőttkorát a saját hülyeségeddel.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: én sosem ugranék valószínűleg, de ha a gyerek ezt akarja, persze, hogy megengedném. Profik között lesz akik, akik kb minden nap ezt csinálják.

2021. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tandemugrásról beszélünk. Az olyan, hogy rá van kötve egy profira. És olyankor nem ő dönt az ugrás pillanatáról, az ejtőernyő meghúzásáról, stb, hanem egy rutinos valaki. Tök biztonságos egyébként.
2021. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Tandemugrásnál édesmindegy hogy 14 24, 34, stb éves az egyén, mert úgyse csinál semmit. A magasságkorlát is csak a ruha miatt van.
2021. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ez az álma, magassága megfelel a kikötésnek, miért ne?
2021. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha elérte a 140 cm-t akkor igen
2022. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!