Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha szülőként hazaérnél és...

Ha szülőként hazaérnél és kiderülne, hogy a 12 éves gyereked ellógta a felelést, mit tennél?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden lett volna neki vers felelés, de fogta magát és beteget kamuzott, ezért otthon maradt egész hétre. A háziorvos alig akarta kiadni az igazolást. Majd karanténba vágták az osztályát erre a hétre. Ma lett volna neki a pótfelelés, erre ellógta az irodalom órát... Senki nem volt vele otthon, nem tudtuk ellenőrizni, erre kiderült, hogy ellógta ezt az órát... Mondja, hogy ő kamerába biztos nem mondja fel. Most mit lehet ezzel kezdeni? A Toldiból kell neki felmondania egy részt, folyamatos vele a veszekedés itthon róla, de képtelenség rávenni, hogy nekiüljön.

2022. jan. 18. 16:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
98%

Ja, hogy ez Martin...


Bocs, már itt dsem vagyok! :-DDD

2022. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
98%

Úristen, rólad olvastam a napokban, erre újra egy kérdés xd. Amúgy sajnálom :(


Valójában tényleg IGAZÁN KEMÉNYEN oda KELL CSAPNI. Net nincs, míg meg nem tanulja, fel nem mondja. Üt, harap, rúg, lefogod/megutod. Ne a nyúl vigye a puskát.

2022. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 A kérdező kommentje:
Rólunk mindig megy ezen az oldalon valami. Az a baj, hogy itt már a nyúl nem a puskát viszi, hanem az atombombát. Lehetetlen megdönteni a "hatalmát", ő irányít, körülötte forog a világ itthon. Ha odacsapsz, ő visszacsap 5x erősebben. Lefogni nem tudod, 90+ kilógram és kihasználja. Netet lelőjük, huh, bele se merek gondolni. egyszer megtörtént, akkor csak hadonászott a konyhakéssel. De az már egy ideje volt, azóta csak romlott a helyzet. Lehet nem csak hadonászni fog.
2022. jan. 18. 18:38
 34/83 anonim ***** válasza:
95%
Éles dolgokat zarjatok el. LEGYEN MÁR VÉR A PUCATOKBAN. Egyébként láttam pár yt videót. Durva. De most kell határozottan fellepni, (vagy 10 éve kellett volna) különben 2 év múlva tényleg beletek állítja a kést.
2022. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, 10 éve kellett volna. Most már úgy néz ki késő.
2022. jan. 18. 18:46
 36/83 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő. Vagy hat szokták mondani de kitudja. Kapcsold ki a netet. Ne engedjetek belőle. Valószínűleg először 100x rosszabb lesz, de tapasztalatom szerint utána sokkal jobb.
2022. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom fiú az illető. Mennyire erős? 10 évvel idősebb vagy nála, nem igaz, hogy nem tudod lefogni. Nem vagyok híve a vérének, mint nevelési módszer, sőt, de ezt addig ütném, amíg mozog. És hidd el, megéri a hírnevetek romlása, ha végre megenyhül a kölyök. Wifi le, az éles tárgyakat elzárni, ha megüt, üss vissza keményen.
2022. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
95%

37: nem-nem. Lány. Laura...


De debella méret, és pszichés beteg.

2022. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 A kérdező kommentje:
Lány, de 90 kiló felett van. Engem nem bánt, de anyát igen. És bizony, szeret bosszút állni. Tehát én lefoghatom vagy odacsaphatok, talán lecsillapodik, de 10 perc múlva anyán 5x veri vissza, mint Ludas Matyi. Ha nem 10 perc múlva, de este amikor együtt alszanak hallom az üvöltözést az ágy felől és a jajveszékelést.
2022. jan. 18. 19:04
 40/83 anonim ***** válasza:
96%
Martin, egyszer pár hónapja azt mondtad, hogy volt kint nálatok a gyámügy.... Nem történt semmi?
2022. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!