Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha szülőként hazaérnél és...

Ha szülőként hazaérnél és kiderülne, hogy a 12 éves gyereked ellógta a felelést, mit tennél?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden lett volna neki vers felelés, de fogta magát és beteget kamuzott, ezért otthon maradt egész hétre. A háziorvos alig akarta kiadni az igazolást. Majd karanténba vágták az osztályát erre a hétre. Ma lett volna neki a pótfelelés, erre ellógta az irodalom órát... Senki nem volt vele otthon, nem tudtuk ellenőrizni, erre kiderült, hogy ellógta ezt az órát... Mondja, hogy ő kamerába biztos nem mondja fel. Most mit lehet ezzel kezdeni? A Toldiból kell neki felmondania egy részt, folyamatos vele a veszekedés itthon róla, de képtelenség rávenni, hogy nekiüljön.

2022. jan. 18. 16:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Csak a családsegítő mondta azt, hogy kihívják. Nem jöttek ki végül.
2022. jan. 18. 19:13
 42/83 anonim ***** válasza:
100%
És izom, vagy 90 kg a háj? Milyen magas? Nem lehet az, hogy anyukádat távol tartod tőle? A végén még a család jó híre miatt fogtok a föld alá kerülni
2022. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:
Háj. Olyan 150-160cm között van. Nehezen tudom távol tartani, tőle függ. Együtt alszanak, neki még ki kell törölni mert nem tudja egyedül, stb.
2022. jan. 18. 19:23
 44/83 anonim ***** válasza:
95%

amíg anyád nem akarja, úgyse lesz változás...

Lépj le!

2022. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim válasza:
95%
Ja hogy Lauráról van szó..Akkor mindent visszavonok (7-es vagyok). Nekem is volt szerencsém egy hasonló lányhoz...Én a helyedben tényleg keményebb lennék vele mert ez a helyzet tényleg nagyon elfajult. Kezdjük ott hogy nem is a te dolgod lenne a nevelés. De ehhez a lányhoz már szakember kell, mert nem normális.
2022. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
63%

Semmit. Felmondja majd valamikor.

Én is rühelltem verset tanulni. Pláne, ha fel is kellett mondani. (Szerencsére az 5.-8.-os tanárnőnk rájött, hogy egyszerűbb ha leírjuk, 9.-től meg nem kínoztak ilyen hülyeségekkel.)

2022. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
96%
Azt lehet tudni, hogy mi a diagnózisa Laurának?
2022. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le Martin! Amúgy mi volt az elmúlt 9 hónapban? Nem voltak ilyen szintű veszekedések?
2022. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:

Voltak, csak az elmúlt 9 hónapban egy másik zajforrástól próbáltam megszabadulni. Az alattunk működő nagyipari hentestől, akik milliószor rosszabbak, mint a családom, úgyhogy most eltörpül ez a dolog az mellett.

Lelépni nem tudok. Mondjam mennyi van a számlámon? 10 ezer forint. Ugyanennyi lesz következő hónapban is és a közeljövőben bármikor sajnos, mert elmegy minden fizetésem a kocsimra. Sajnos 10 ezerből nem tudok elköltözni. Normálisan fizető munkát meg nem kapok. 9 hónap alatt jelentkeztem kb 200 IT pozícióra az egész országban. Mindenhonnan elutasítottak. Úgyhogy a lelépés nem opció.

2022. jan. 18. 19:46
 50/83 anonim ***** válasza:
100%
Kocsit nem tudod eladni? Amúgy hányszor regisztráltal már gykra?
2022. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!