Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamaszokkal milyen nyaralóh...

Kiskamaszokkal milyen nyaralóhelyet javasolnátok belföldön? 3 fiú

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 19:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!


Bikal tényleg jó, ott kettesben voltunk párommal. - viszont nem szeretnénk szállodába menni a fiúkkal, házat szoktunk bérelni, valahogy ez jön be, legyen nagy hely, sok szoba... meg ha véletlenül urambocsá' reggel 8-ig aludnánk párommal, akkor is tudjanak duhajkodni a fiúk, míg felkelünk, kint egy jó kertben, ahol legalább halljuk őket :D


19-es, nem anyagiak alapján döntünk, de amíg kicsik, szeretnénk megismertetni velük az ország néhány részét legalább. - Meg őszintén szólva utálunk sokat autózni. Egyik évben Bambarában voltunk az ország másik végében, szuper volt, de oda-vissza utazni három kicsivel (mondjuk akkor még tényleg kisebbek voltak) na az halál. :P


Most kinéztem egy házat Harkányban, annyira örülök, és a többi szuper ötletet tarsolyba teszem! - köszönet, zöldek mentek! :)

2022. ápr. 10. 17:04
 22/24 anonim válasza:
100%

"Nagykőrösi szafari parkot néztem ki, de az ugye egy nap, a környéken meg nem láttam élményfürdőt s hasonlót, szóval ahol több napot el lehetne érdemben lenn" Kecskeméten van élményfürdő, viszont nem olyan nagy.

Igazság szerint letudják ott is foglalni magukat a srácok ha arról van szó, nyáron van kinti másik rész is több medencével.



Fentebb olvastam Pécset, amellett voksolnék én is, gyönyörű város, sokat járok oda.

2022. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Alsópáhok Kolping Hotel.

Azon belül a Bobo Fan Park.

Tuti nyerő hely lesz számukra!

2022. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
köszi... pont ez az, hogy kinőttünk a babásból... Kolpingba jártunk évekig, de nagyok már...
2022. ápr. 12. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!