Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamaszok szülei, magára...

Kiskamaszok szülei, magára hagynátok a lányotok, ha nem akar zuhanyozni és fogat mosni?

Figyelt kérdés

Így is 3, de van, hogy 4 naponta lehet csak "rávenni", hogy elmenjen zuhanyozni a 12 éves lány, fogmosást pedig mindig elsumákolja, van, hogy 5-6 napig nem . Ámbár én nem vagyok a szülője, anyám mindig megszenvedi ezeket az estéket, amikor el kell küldeni zuhanyozni. Mivel a lány 90 kiló, sajnos szétveri anyámat, harapja, rúgja, köpköd. Panelban lakunk és sikít, visít (most is), és az ajtót csapkodja, mint egy őrült (most is), szomszédok már szerintem megőrülnek tőlünk, ámbár még soha nem szóltak, csak a felső szomszéd nyilvánítja ki szeretetét a padló rúgásával.

Anyám kezdi feladni. Magára kéne hagyni, hagy ne zuhanyozzon és ne mosson fogat? Húgom soha nem fog megváltozni, sőt ennél csak rosszabb lesz, anyám nem hajlandó elvinni szakemberhez, inkább szenved vele vagy ráhagyná.



2022. márc. 28. 21:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Helló Martin!
2022. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Csá!
2022. márc. 28. 21:45
 3/40 anonim ***** válasza:
94%
Jajjjjneeeee....😂
2022. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi idős is vagy? Költözz el minél előbb, és vissza se nézz.
2022. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Na mi a vicces 3-as? Te ráhagynád őt vagy szenvednél vele tovább?
2022. márc. 28. 22:05
 6/40 A kérdező kommentje:
4-es 22. Nyárra elvileg meglesz a diplomám és várnak külföldön (lebeszélt meló). Addig sajnos muszáj maradnom.
2022. márc. 28. 22:07
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

Te nem voltál a gyámúgynél a húgod miatt?

Mi lett az óta?

2022. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Gyámügynél nem. Családsegítőknél voltam még anno 2 éve.

Azóta az lett, hogy ebben a hónapban, 2 év várakozás után kaptunk családkonzultációt, ahol a családkonzulenseknek leesett az álla, hogy mi történik nálunk. 3 hét múlva lesz a kövi alkalom, addig emésztik a történteket.

2022. márc. 28. 22:12
 9/40 anonim ***** válasza:
85%
Látták konkretan laura műsorát?
2022. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%

Ha eddig nem tudott vele mit kezdeni, akkor továbbra sem fog tudni. Laurát pszichológushoz kell vinni.

Anyádat is, ő is kivan idegileg, ami érthető.

A hugod már kamasz. Az osztálytársai ki fogják készíteni ha igénytelen, ráadásul valami jó kis nyavaját is összeszedhet, attól nem beszélve hogy egy felszálló fertőzés miatt tönkre is mehet az élete.

2022. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!