Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan, miből sejtetted hogy...

Honnan, miből sejtetted hogy a fiad valószínűleg meleg?

Figyelt kérdés
..hány éves volt mikor ezeket a jeleket észrevetted?
2022. okt. 21. 14:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

a fiam 4 nővér között nőtt fel

nagyon sok lányos dolga volt és is gondolkodtam ezen

babázott szoknyát kért imádta a sminket fizurát

aztán rájöttem h holt felesleges ezen agyalni


tiniként letette ezeket és ma már nagy csajozós hírében áll :D

25 éves

2022. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
14%

Akkor is a legtöbb bi valahol boldogtalan és csak nem tudja eldönteni melyik nem legyen, nekik csak a lélek fontos. Ez a bi dolog inkább lelki deformitás mintsem genetikai.

Még egy bi ismerősöm sem rendelkezett egészséges családi háttérrel, míg meleg/leszbi ismerősöm viszont igen.

Amúgy a fiad lehet csak lányosabb ,de attól még nem bi vagy meleg. Simán lehet heteroszexuális.

2022. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem problémázok egyébként ezen, csak megkérdeztem. Na majd kialakul van még ideje.
2022. okt. 21. 18:04
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
12es, ez egy baromi nagy általánosítás a biszexekről.
2022. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ismernék egyet se akkor általánosítás lenne, ráadásul ők állították hogy a szar családi háttér is benne volt abban ,hogy ilyenné váltak. 12-es voltam
2022. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor én vagyok a kivétel, nekem nagyon jó családi hátterem volt, ami a szeretet részét illeti.
2022. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%
Ne értsd félre férjem is pl biszex és pokolian szeretve van szülei által, mégis érzékeltetve volt nála hogy lányt szerettek volna,pedig sose mondták ki. Ezt több ismerősöm is mesélte akik hasonló beállítottságúak, hogy a szülőkrészéről volt vagy kimondatlan elvárás vagy ugye azt hitték a gyerek meleg( és ezt sosem mondták ki a szülők, mégis tudták a gyerekek). Ettől még szeretve voltak/vannak. Én is pl fiús vagyok és apám folyton focizni akart velem meg ilyenek,de sose mondta ki hogy fiút szeretne mégis valahol gyerekként éreztem és megakartam neki felelni.Gyerekek talán jobban megérzik ezt mint a felnőttek. 12-es voltam.
2022. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
#12 "Akkor is a legtöbb bi valahol boldogtalan és csak nem tudja eldönteni melyik nem legyen" ez ritka nagy baromság. ettől még hiheted ezt, csak ne hirdesd. ugyanis a transzneműségnek köze nincs a biszexualitáshoz, és abba már bele se menjünk hogy az ember alapvetően biszexuális lény
2022. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Off:Miért talán a bi nem azt nézi csak,hogy ki a lelkitársa és végül azt választja legyen az nő vagy férfi? Tehát a bi a lelket nézi nem a testiséget,hisz mindkét nem neki megfelel. Arról nem is beszélve, hogy sokszor a bi kijelenti hogy upsz ő valójában meleg.Persze ez nem azt jelenti,hogy minden bi meleg,de néhány valójában csak nem tud szembesülni a melegségével és amíg nem jut el az elfogadásig addig bi-nek kiáltja ki magát( ilyet is sokszor láttam).


Kérdező fiad csak lányosabb,amit még ki is nőhet. Ne figyelj jeleket,ne is foglalkozz vele. Ha eljön az ideje és jó a kapcsolatotok akkor a fiad egyszer úgyis eléd áll és közli veled mi a helyzet.

2022. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#19 nem

biszexuális az, akinek tetszenek a fiúk és a lányok is, és megnézed mindkettőt. de ettől még fiúként nem öltözöl lánynak, és nem hiszed magad nőnek

2022. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!