Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket szoktak piszkálni,...

Titeket szoktak piszkálni, vagy szoktátok piszkálni a gyerekeiteket hogy van e már valakijük, valakiket?

Figyelt kérdés
Nekem tizenévesen szívták a véremet ezzel, néha manapság is csak ritkábban. Nem értem miért kell ezt. Pláne hogy ha az ember ki van közösítve az iskolájában, akkor jó hogy nincs senkije akkoriban. Szerintem teljesen rendben van ha csak huszonévesen van az első, nem mindenki népszerű meg miegymás. Amúgy huszonéves vagyok.
2022. okt. 23. 01:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
98%
Szerintem is teljesen rendben van. Húszas évek eléjén még ki lehet élni az elvett/ elrontott tinikort
2022. okt. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem piszkáltak.


Megkerdezték, ha azt felejtem nincs, akkor nem kérdeztek tovább. Illetve rokonok csak, szüleim nem, ők ismerték az életemet

2022. okt. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
A fiam 12 éves és van barátnője. Persze az ő szintjükön. És nemcsak neki, többen is "együtt járnak" már tavaly óta. Ez abban nyilvánul meg, hogy együtt ülnek a suliban, beszélgetnek, üzeneteket váltanak, ajándékokat visznek egymásnak, megosztják a kaját stb.
2022. okt. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3.Nekem akkor volt az első és utolsó, 12 évesen :D. Amúgy nem értem miért osztottad meg velem az infót.
2022. okt. 23. 12:29
 5/15 A kérdező kommentje:
Általában tizenévesen kezd rájön az ember hogy milyen sötét világban is élünk, kivéve persze ha rózsaszín ködös szemellenző vagy miegyéb lebeg a szeme előtt. Majd megtudják később
2022. okt. 23. 12:48
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Azért osztottam meg, mert szerinten ez a normális. Egy 12 éves már elkezd ismerkedni lesz barátnője, aztán suli váltál, költözés, összeveszés stb., lesz másik barátnője vagy valameddig nem, aztán megint lesz. Mert ez a normális és az élet rendje. Az ember alapjáraton társas lény, szüksége van párra, barátokra, családra. Nincs azzal gond, ha valakinek vannak olyan periodusok az életében, hogy pont nincs senkije, de hosszútávon ennek oka kell, hogy legyen, amire megoldást kell találni.

Ez arra is válasz, hogy a rokonok miért "szívják a véred" szerinted. Mert valahol ez a normális, ugyanolyan kérdés, hogy hogyan megy a suli, van-e barátnőd stb. Ha komoly kapcsolatod lesz, akkor azt fogják kérdezni, hogy mikor lesz esküvő, ha megvolt az esküvő, mikor jön a gyerek és így tovább.

2022. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha ki vagy közösítve meg nem érdekelsz senkit persze hogy nem lesz. Én abszolút nem vagyok társas lény, a társas tevékenységeket sem tudom élvezni. A normálisban meg nem hiszek, azt csak a társadalom találta ki magának hogy a szerint éljen.
2022. okt. 23. 13:23
 8/15 A kérdező kommentje:
Házasodni az életben nem házasodnék, jogi csapda az egész.
2022. okt. 23. 13:24
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem szimplán sok felnőtt nem tud gyerekekkel, tinikkel beszélgetni. Fingjuk sincs mi érdekli a mai fiatalokat, ezért marad a fix pont, a másik nem. Ez egy hormongőzös tininél általában nagyon is aktuális téma. Az már más dolog, hogy nem random rokonokkal akarnak róla beszélgetni.
2022. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én akkoriban agyturkásszal sem akartam kibeszlni az ilyet.
2022. okt. 23. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!