Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet elviselhetőbbé...

Hogyan lehet elviselhetőbbé tenni a szülői alvást egy 13 évessel?

Figyelt kérdés
13 éves kislány nagyon igényeli a közös alvást egyedülálló anyukával, mert valamennyire fél a sötétben egyedül, fél a saját ágyától mert fél hogy leszakad alatta és zavarja a felső szomszéd hajnali súlyzózása és az egész panel wc lehúzás zajai (ezek a zajok nem annyira zavaróak anyuka szobájában). Anyuka rühelli, mert nem férnek meg normálisan egymás mellet de nem küldi a saját ágyába. Anyukát zavarja, hogy a kislány nem tud elaludni pár mp alatt és forgolódik akár 1 órát is. Emellett néha éjszaka közepén ráfekszik anyukára a kislány. Kellene pár tipp, hogy mivel lehessen ezt a procedúrát kényelmesebbé tenni, mitől nem lenne minden éjszaka veszekedés ebből.

2022. okt. 23. 23:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
98%

Fél a sötétben egyedül: pszichológus és/vagy kutya

Fél hogy leszakad alatta az ágy: pszichológus és/vagy új ágy

Súlyzózó szomszéd, wc lehúzás: cseréljenek szobát az anyjával.

2022. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%
Na tessék, azért egy jó tanács: franciaágy helyett két különálló, hogy ne feküdjenek egymásra.
2022. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Régebben úgy volt 8-as. Még mielőtt családi házból panelba költöztünk akkor egy matracon aludt a lány anyuka szobájában, de most már nincs hely ehhez. Azóta én alszom a lány matracán Ő meg megkapta az én, már leszakadni akaró emeletes ágyamat (ami le is szakadt többször is alatta meg alattam, de azóta megcsináltuk normálisan). De ő nem akar aludni a sajátjában, mert zavarja a vízfolyás meg a súlyzózás. Úgyhogy franciaágyban alszik anyukával.
2022. okt. 23. 23:32
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Cseréljenek szobát
2022. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Franciaágy kuka, kerüljön a helyére két egyszemélyes széthúzva.


De nektek tényleg felesleges tanácsot adni, szerintem még nyuggerként is a húgodról fogsz panaszkodni...

2022. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Anyukának nem jut eszébe hogy beszéljen a lányával, megkérdezni hogy miért akar vele aludni, mi a baja, nétán elvinni pszichológushoz, ahelyet hogy le órdítaná?
2022. okt. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%

Uncsi vagy.

Repjegyed megvan még, Martin?

2022. okt. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Martin újra támad.. 🤦‍♀️
2022. okt. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam volna sosem hogy a húsos-csontos kultuszát bármi is tudja überelni.
2022. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
A 13 éves kislány az gyakorlatilag egy 7-8. osztályos nagylány (függően attól, hogy évvesztes-e vagy sem). Én pl. 14 évesen kezdtem a középiskolát. Borzasztóan ciki lett volna édesanyámmal aludni ennyi idősen.
2022. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!