Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd külföldre, egy...

Elengednéd külföldre, egy hosszú hétvégére a kamasz fiadat (16+)és a felnőtt (30+)szeretőjét? (Nő a szerető.)

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 13:48
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
10%
Igen, mert a kapcsolatot is elfogadtam korában. De furcsa elnevezés 16 éves van 30 éves szeretője. Nem fordítva?
2022. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 babyboom567 ***** válasza:
89%
Én is feljelenteném a nőt.Ne 16 éveseket keressen magának.
2022. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
16 évesen kérjen csak engedélyt a szülőktől. Ennyi idősen nem oda megy ahova akar, akkor amikor akar, hanen mikor a szülők megengedik.Még gyermek.
2022. okt. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
13%

Nézd, 16 éves. Kamasz, lázad. Ha nem engeded el, megromlik a kapcsolatotok. Ha elengeded, mi történhet, ami itthon nem? A szomszéd bácsi 16 évvel volt idősebb a szomszéd néninél, 16 éves volt a néni, mikor összeházasodtak, 17 évesen szült. 55 évig voltak házasok, és 3 hónap különbséggel mentek el. A néni belebetegedett a férje elvesztésébe. Már a temetés napján sem volt önmaga, folyamatosan ment volna "Bandihoz", mi azt hittük, a fiához, és meg is kérdeztem tőle, hogy miért nem viszik el, mire mondta, hogy nem hozzá Bandihoz menne, hanem a papához. (Nagyon jó szomszédok voltak, bármikor számíthattunk egymásra, tehát nem belepofáztam a más dolgába, ha nem voltak itthon mi vettük fel a nyugdíjukat, rendeztük a tyúkjaikat, (igazából nem sokszor voltak oda, akkor is max egy hétvégét, mikor az unokák esküdtek, vagy mikor a dédik születtek) ha mi nem voltunk itthon, ők átvették a futártól a csomagot, ha hosszabb ideig voltunk oda, locsolták a kertet, etették a kutyát.) Ezt csak azért írtam le, mert nem minden a kor. Az öreg módos családból származott, sokszor mesélték, hogy mondták is, hogy biztos azért ment hozzá, egyszerű kis falusi lányka, meg hogy felcsináltatta magát hogy ott ne hagyja. Hát nem.

Persze a te esetedben lehet más a helyzet, de ezt azért írtam le, hogy nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.

2022. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
Akkor tisztázzuk. Sokan itt Amerikában érzik magukat, de Magyarországon 14 év a beleegyezési korhatár még a szexben is. 16 éves akár 30 évessel is járhat..
2022. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
Külföldre viszont nem viheti. Mèg egyik szülő sem viheti a màsik ìràsbeli engedèlye nèlkül. Meg az, hogy mi legàlis ès minek kène annak lennie... Szerintem (bàr a jogban egy egyèn vèlemènye nem szàmìt) 18 èv alattinàl a partner èletkora is kène, hogy szàmìtson. Pl. nem mindegy, hogy a 16 èvesnek 16, 23 vagy 40 èves a pàrja. Az első teljesen ok, a màsodiknàl rezeg a lèc, a harmadiknak egyèrtelműe illegàlisnak kène lennie.
2022. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
16 érdekes, az európai országok 90%-a nem így gondolja ezt. mindenhol max 16 v a korhatár vagy alatta.
2022. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!