Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülőnek kell fizetnie a...

A szülőnek kell fizetnie a gyereke fogamzásgátló gyógyszerét?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, akinek van egy barátja. Még nem feküdtek le, de a lányom fogamzásgátlót akar iratni. Ez mind szép és jó, hogy felelősségteljesen akarnak nemi életet élni, de ez lenne a normális, hogy a szülők fizetik a gyerekeik szexét? Már mindkettő 16+, elmehetnek diákmunkára és megkereshetik a fogamzágátló árát. Én gondolom rosszul?
2022. okt. 31. 12:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
87%
Nincs még gyerekem, de persze hogy kifizetném neki, pláne hogy kiskorù. Ezerszer inkább ez, mint emiatt egy nem kívánt terhesség. Elég sz@rrágònak tűnsz kérdező, betétet, tampont azért kap a lányod, azokon a napokon?
2022. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
80%

És hogyha terhes lesz, mert nem jól szedi a gyógyszert? Vagy összeszed valami nemi betegséget, mert jaj, szedek bogyót, akkor bárkinek széttehetem?


Igen, volt ilyen osztálytársnőm, aki 17 évesen kb minden héten új csávóval volt. Elég, ha egynek van valami csodás nemibetegsége, amiről nem is tud. :(


Nem vagyok a gyógyszer ellen, szedje, aki felnőtt, ne egy gyerek.

2022. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kérdés komoly??

Ha igen, baj van anyánál a toronyban. A gyereked addig a te felelősséged, amíg nagykorú nem lesz és dolgozni nem kezd.

Ja, ez lehet nem volt rajta a cimkén, amikor született.. 🤔

2022. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
5%

30as egy 16 évesnek mióta alap a szex?


Fizetek neki mindent benne van havi 200-250 ezerben, plusz az 50 ezer zsebpénz. De nehogy már támogassam ha nemi életet akar élni.


Ennyi erővel az a 16 éves is de gáz gyerek aki tartja ezért a markát otthon.


28as miért vagyok frusztrált? és rendszeres a nemi életem, a SAJÁT MAGAM ÁLTAL fizetett fogamzásgátlóval. nem otthon hisztizek anyuéknak hogy dee dugni akarok adj pénzt...


Ennyi erővel ő is fizesse nekem mert szexelek az apjával?

2022. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
38%

Aki nagyon feledékeny, annak ott a hüvelygyűrű.

Továbbra is azt mondom, hogy egy tinit könnyebben ráveszel arra, hogy szedje be a gógyszert minden nap, mint arra, hogy a PASIJA (mert ugye még csak nem is ő használja...) vegye fel a gumit.

Nyilván emberfüggő, mint mondtam, mi tudtuk normálisan használni 16 évesen is, de a többség nem ez.

Jóval gyakrabban látok a nőgyógyászaton olyat, aki gumi "mellett" lett terhes (nyilván úgy, hogy néha-néha elmaradt...), mint olyat, aki tabletta mellett.

2022. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
87%
Ha kap 50 ezer Ft. zsebpénzt, és abból veszi a tablettát, akkor is te fizeted te nagyeszű:D
2022. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
47%
32. Azért ne az osztálytársadból indulj már ki. Mi van ha az óvszer elszakad ennyi erővel? Meg az a szülő aki a gyógyszert sajnálja majd biztos fizet havi 40-50 kotont. Tinik és élhetnek tartós párkapcsolatban és lehetnek felelősek, had ne kelljen már azok miatt szenvedni akik teljesen idióták.
2022. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
0%
36oska, igen én fizetem, de azt ő dönti el, mert a többi dolgára jut kevesebb...ezen felül pluszba tőlem már ne várjon egy fillért se csak mert viszket neki.
2022. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
79%

“De nehogy már támogassam ha nemi életet akar élni”


De bizony, szülőként többek között ez a dolgod, míg kiskorú gyereket nevelsz. A szex a normális személyiségfejlődés része, nem pusztán a lábak széttevése, ahogy te fogalmaztál. Szerintem mégse ártana mélyebbre ásnod, mert nagyon nem normális a szexhez való viszonyulásod.

2022. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
79%
34. Már miért ne lehetne 16 évesen szexelni? Te 30 évesen kezdted? Én rengeteget szexeltem 16-17-18 évesen, (ugyanazzal a fiúval) mégis hűseges családanya vagyok már 7 éve. Alapvető szükséglet a szex, neked is az volt, csak gondolom veled senki nem akart 🤷‍♀️
2022. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!