Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülőnek kell fizetnie a...

A szülőnek kell fizetnie a gyereke fogamzásgátló gyógyszerét?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, akinek van egy barátja. Még nem feküdtek le, de a lányom fogamzásgátlót akar iratni. Ez mind szép és jó, hogy felelősségteljesen akarnak nemi életet élni, de ez lenne a normális, hogy a szülők fizetik a gyerekeik szexét? Már mindkettő 16+, elmehetnek diákmunkára és megkereshetik a fogamzágátló árát. Én gondolom rosszul?
2022. okt. 31. 12:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
82%

Atya világ milyen kommentek....


En is 16 évesen kezdtem el fogamzásgátlót szedni.

Igaz én nem a szex miatt, hanem mert olyan szinten fájt minden hónapban a mensim, hogy mentőt kellett hívni hozzám (nincs endometrozisom).

Anyám hallani sem akart róla, így saját magamnak kellett fizetnem, diákmubkából.

Azért mert fogamzásgátlot szedtem, még nem feküdtem le fűvel fával...


9 evig szedtem egyhuzamban minden baj nélkül, abbahagytam, egyből terhes is lettem. 2 gyönyörű gyereken van, akik 1 illetve 2.hónapban fogantak.


A kicsi 1 éves, újra gyógyszert szedek.


Ha az én lányom elém áll majd, én nem fogok ezen gondolkodni

Ha szex miatt, ha mensi miatt iratja fel.


Az én gyógyszerem havi 2890ft. Nem ebbe fogok csődbe menni...

2022. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
18%
Ah, szóval eltorzították a személyiségemet azzal hogy velem senki nem csinálta meg valszeg nem is fogja? 22/f Ilyen az élet
2022. nov. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
90%
Majd ba besikerül a gyerek akkor azt szerinted ki fogja eltartani?
2022. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim válasza:
0%
Kamu.
2022. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
0%
nem, miért kéne? fizesse aki szexelni akar.
2022. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
84%
55. De az meg van ugye, hogy ha gyerek lesz a mama lesz a gondviselő? Az icipicit többe fog fájni, mint a tabi.
2022. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
24%
56os, de az ugye meg van hogy a lányka mehet ám intézetbe is ha babázni akar? A mama dönthet úgy hogy neki ez nem kell.
2022. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
72%
58. De az ugye meg van, hogy a legtöbb ember szereti a gyerekét és nem így gondolkozik. Nekik nem opció, hogy utcára kerüljön a gyerekük és az unokájuk. Sőt tudja, hogy szexelni is fog és a felelős gyerekneveléshez hozzátartozik a fogamzásgátlás. Sajnálom, ha neked nem ilyen szüleid vannak és sajnálom a gyerekeidet, ha ilyen szülő vagy.
2022. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
6%
Hát ha képesek egymásba akadni a bokorban meg utcasarkon akkor kívánom hogy jöjjön egy nemkívánt terhesség az igénytelen fajtájuknak :D
2022. dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
0%
40.A szex nem alapvető szükséglet, inni, enni, üríteni az. Ha az ember nem szexszel nem fog belehalni mert nem alapszükséglet hogy keljen az életbemaradáshoz.
2023. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!