Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mosható betét, vagy menstruáci...

Mosható betét, vagy menstruációs bugyi mennyire elvetemült ötlet egy kezdő menstruáló lánynak, mit gondoltok? Ti engednétek, hogy ilyet használjon?

Figyelt kérdés

Mindössze elméleti kérdés, ugyanis még nem tart abban a korban a gyerekem, hogy aktuális legyen, a véleményekre vagyok kíváncsi csak.

Ti engednétek, hogy ha elkezd mensizni, akkor ne betétet, hanem menstruációs bugyit, vagy mosható betétet használjon? Mennyire ördögtől való ötlet?

Mit gondoltok? Mik szólhatnak mellette/ellene?



2022. nov. 4. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
12 éves a lányom, kb. fél éve menstruál rendszeresen. Elmondtam, és megmutattam neki a lehetőségeket. A tampontól kezdve a mosható betétig van itthon mindenféle lehetőség. Azt használja, ami kényelmes. Suliban általában eldobható betétet, itthon többnyire moshatót.
2022. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

Olyanok miért nem írnak, akik használnak mensibugyit? Azt nem kell napközben cserélni!! Pont ez a lényege. Reggel felkapja, otthon meg leveszi és lecseréli valami kényelmesre.


Én is azt támogatom amúgy, mint amit a #11-es

2022. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
#12 én #3 vagyok, és már használtam mensi bugyit. Hidd el, egyszer azt is cserélni kell. Nem bír ki hat-hét tanórányi időt (amiből minimum egy tesi) +suli és otthon közötti távolság kétszer időt. És én most a hetedik-nyolcadikos órarendemből indulzam ki, ami ilyen hat éve volt.
2022. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
91%

Ajánld fel majd neki a lehetőséget, beszéljétek át, pro kontra.

Teljesen leöltözni, vagy betétet cserélni, nagyon nem lesz mindegy.

2022. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ő döntése.
2022. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha előállna ezzel az ötlettel támogatnám, de nehezen tudom elképzelni, hogy így lesz. Gondolom a kortársai körében sem ez az általános, ebben a korban még nagyon nagy a jelentősége mások mit hogy csinálnak. Így arra nem számítok, hogy ezzel rukkolna elő.
2022. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!