Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engedtétek a...

Hány éves kortól engedtétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
-karika fülbevaló -haspoló -hajfestés -smink -fülbevaló -műköröm -fiúsan rövíd haj -merevítősmelltartó -köröm lakk

2022. dec. 3. 11:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
3%
18-tól
2022. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
A fülbevaló (habár nekem nem érthetö, miért más a karikafülbevaló, mint a többi), smink, rövid haj, merevítös (vagy bármilyen más) melltartó, körömlakk 13-14 éves kortól már az ö döntése, a haspóló, hajfestés, müköröm inkább 16-18 fölött.
2022. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%

Fülbevaló és rövid haj bármikortól.

A többi 18 felett.

2022. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
14%

2.


Karika fülbevaló = roma lány. Ott jelentése van.

2022. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
99%

Merevítős melltartó:

amikortol a cici mérete vagy az ő komfort érzete igényli.


Fülbevaló szerintem lehet amikortol szeretné.


Haspolo- nyáron olyan helyekre ami nem igényel más dressz kódot 10-13 felett szerintem oké (suliba én nem engedném)


Hajfestést szerintem gimiben már egy kis lájtos melir, vagy balayage vvagy ombre már oké.


Smink: mi 7-8.ban kezdtük kis szajfény, szemceruza tus....


Visszafogott műköröm nem az a fogpiszkalo hosszú szerintem gimiben oké,


Ha rovid hatjat szeretne akkor azt bármikor.


Koromlakkot szerintem ahogy a suli szabalyai engedik már általános felső tagozatban...

2022. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

Hát én lehet, hogy ultraliberális vagyok, de a lányom 10 éves, és jelenleg így állunk:

Karika fülbevalót nem akar, se semmilyet, de ha akarna, lehetne.

Haspóló: Nyáron simán. Suliban meg úgyis szólnak érte.

Hajfestés: buliból, spray-vel

nyugodtan, tartósat a suli sem enged.

Smink: Idén szeptember óta sminkben jár suliba. Ötödikes.

Fülbevaló: Nem akar, de ha akart volna, bármikor.

Műköröm: A körmösöm 14 év alatt nem csinál ilyet, se géllakkot, máshoz meg nem vinném, szóval innentől.

Fiúsan rövid haj: Erről minden életkorban megpróbálnám lebeszélni, mert ronda. De ez sem az engedélyemtől függ.

Merevítős melltartó: Ha szükség lesz rá. Ahogy így elnézem, 1-2 év múlva.

Körömlakk: Már ovis korában is engedtem neki. A suliban úgysem engedik, bár múltkor a körmösön kifestette neki franciára, azért nem szóltak, talán észre se vették.

2022. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Bármikor. Ezektől mégis mi baja lenne? Basszus, a körmére teszi a lakkot, nem megissza...
2022. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

7es!

Sokan még ma is azt hiszik, hogy elég egy kis körömlakk meg haspóló, és elkvul a kislány. Olvastam már itt olyat is, aki azon akadt ki, hogy az ovisok rágós tetkót ragasztanak a karjukra, mert az milyen már.

2022. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%

karika fülbevaló - Mikortól nem kisgyerek, s játék közben nem tépődik ki.

haspoló - Passz.

hajfestés - Bárhány. Nem akadok ki egy színen. Az enyém most vörös + barna eredeti ombrés, ha meg legközelebb festem, lilás lesz.

smink - Mikorról meg tudja csinálni magának úgy, hogy nem Halloweeni sminknek néz ki.

fülbevaló - Feltehetőleg úgy visszük haza a kórházból (mint ahogy engem is vittek). Aztán hogy milyen rendszerességgel hord, majd eldönti. 13 éves korom óta én is csak ritkán hordok.

Műköröm - Saját hosszú köröm párti vagyok. A gyerekemet is próbalom majd arra nevelni, hogy ahelyett hogy 2 hetente körmöshöz menjen, csinálja meg magának a sajátját. Sokkal olcsóbb, szebb, s festés nélkül is jól néz ki.

fiúsan rövíd haj - Amikor akkora, hogy nem bánja meg. Egy pl 5 éves valószínűleg 2 nap múlva elkezd sírni, hogy ragasszák vissza...

merevítősmelltartó - Mikortól kell. Milyen kérdés ez? :D

köröm lakk - A színeken nem akadok ki...

2022. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

-karika fülbevaló amikor az tetszik neki

-haspoló sulin, vagy más olyan helyen kívül ahova nem való és mondjuk 25 fok felett van a hőmérsékletet, amikor akarja

-hajfestés kozepiskolás korától, tehát olyan 15 ev

-smink szintén de nem fogom bíztatni hogy osszekenegesse az arcát napi szinten. De engedem neki ha akarja, szolid nappali smink Suliba. Buliba meg amit akar.

-fülbevaló barmikor ha szeretne

-műköröm a van rá pénze (zsebpénz) 14 év felett és normális, hordható. Nek 12 centis giccses.

-fiúsan rövíd haj - bármikor ha azt szeretne

-merevítősmelltartó amikor indokolt

-körömlakk suliba nem, nyáron bármikor

2022. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!