Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engedtétek a...

Hány éves kortól engedtétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
-karika fülbevaló -haspoló -hajfestés -smink -fülbevaló -műköröm -fiúsan rövíd haj -merevítősmelltartó -köröm lakk

2022. dec. 3. 11:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
19%
Érdekes válaszok. És aztán sokan csodálkoznak, hogy meglett férfiak miért is mennek rá "kislányokra", mikor ott nem egy "kislány", hanem egy 175 cm. magas, haspólós, kisminkelt, festett hajú, felpolcolt cicijű, fiatal lány áll ott előtte, főleg ugye bulihelyen még alkoholt is fogyasztva vagy/és cigizve.
2022. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%

11


Kb 150 centis, nem haspólós, nem kisminkelt, nem festett hajú, fiús öltözködésű, sportmelltartót hordó gyerekként is fogogatták a mellem, a max 8.-osok az ISKOLÁBAN. Csak annyi bűnöm volt, hogy már akkor is megvolt a B-s mellméret.


Tudod, ha valaki meg akar erőszakolni, a téli bundakabátot is leveszi rólad...

2022. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Bármikor, a haspólót iskolán kívül (ott nem lehet ilyet viselni).


A fiúsan rövid haj meg jó móka, persze, addig, amíg rá nem jön, hogy a hosszú haj jobban tetszett neki, vagy piszok macerás.


Ezutóbbi hibát én is elkövettem :D Levágattam a lapockáig érő hajam rövidre, tök szuper, csak kb minden mosás után állítgatni kellett, ha reggel elaludtam, akkor suli előtt mosni-szárítani, stb.

Alig vártam, hogy visszanőjön, mert azon kívül, hogy rhadt macerás volt, nem is állt jól.


Nem baj, kipróbáltam, soha többet.

2022. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

11-es, a férfiak kössenek csomót a farkukra, hogyha "rámennének" egy iskolás lányra.

Undorító vagy, meg a hozzád hasonló áldozathibáztató brmok is.

2022. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%

főleg ugye bulihelyen még alkoholt is fogyasztva - az ugye megvan hogyha illuminált állapotban lévő nővel létesítesz szexuális kapcsolatot, az nemi erőszaknak számít?


Meg a legundorítóbb dolog kihasználni

- az erődet

- az ő kábultságát

2022. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%

karika fülbevaló. 4 évesemnek is van

-haspoló szintén ovisnak is van…


-hajfestés -14 felett nem kirívó szín


smink - itthon ovis is szokott.. utcára 13 körül


fülbevaló újszülött



-műköröm. Ha rajtam múlik sosem lesz.. drága és felesleges.. amúgy gimi vége


-fiúsan rövíd haj - ha az tetszik neki, akkor bármikor, amikor tudom h nem vágja el a hisztit, hogy csak 2 napra gondoltam


merevítősmelltartó - amikor akar, ha van melle



köröm lakk hétvég, szünetben ovisan is engedem

2022. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

11


Ha meztelenül/ bikiniben parádézok sem “mehetsz rám”

Ha részeg vagyok akkor pedig megvédeni illik maximum ahhoz lenne jogod … ( nem szoktam egyiket sem, mielőtt nekemesnél)

2022. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
26%

17, tény és való. Ahogy az áldozathibáztatás is undorító, DE

Itt van egy nagy DE:

Bezárom az ajtómat akkor is, ha a betörés bűncselekmény.

Ezzel az analógiával: nem hagyom hogy a gyerekem a korához képest túl szexis öltözéket hordjon.

És nem azért, mert a túl kihívó ruha felmentené az elkövetőt, hanem mert egy kislány olyan jeleket küld veke, amire még nem áll készen

2022. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%

Itt azért valami nagy félreértés van. Akinek egy körömlakkos ovisról vagy egy haspólós 10 évesről a szex jut eszébe, az kezeltesse magát, mert beteg. Strandra is járok a gyerekeimmel, és nem fogom a kislányomat burkába tekerni azért, mert esetleg egy pedofilnak undorító gondolatai támadnak, ha ránéz.

Egy 14-15 éves, szexin öltöző fejlett lányra már lehet, hogy egészséges fiúk is csorgatják a nyálukat, de ennyi miatt remélhetőleg nem fogják az utcán megerőszakolni. Aki mégis ilyenre vetemedik, az nem az öltözéket nézi, nem a nemi vágy miatt erőszakoskodik, hanem a hatalomfitogtatás miatt. Tudjuk, hogy az arab országokban sokkal több a nemi erőszak, mint Európában, pedig ott nem járnak haspólóban

Kölcsönös beleegyezésen alapuló szexuális kapcsolatot pedig nem a haspólótól és a fülbevalótól fog létesíteni. Aki odaadja magát a diszkóban minden ismeretlennek, az nem azért teszi, mert ovis korában megengedték, hogy kifesse a körmét, hanem azért, mert tele van érzelmi hiánnyal, amit a környezete (elsősorban a családja) nem tölt be. Úgyhogy a rengeteg tiltás helyett inkább érdemes szeretteli, őszinte kapcsolatot kialakítani a gyerekkel, hosszú távon sokkal jobban jártok mindannyian vele.

2022. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
4! Mi a jelentése? Engem érdekelne.
2022. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!