Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen szülői felügyelet...

Milyen szülői felügyelet applikációt használtok?

Figyelt kérdés
Aki nem használ, az nyugodtan görgessen tovább. A kérdés azokhoz szól, akik használnak.
2022. dec. 3. 12:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#9-es, te se vagy normális.

Nyilván ha nem lenne megbízható, akkor nem járna egyedül. Megbízható, ügyes gyerek. Nem erről szól ez az egész. De tök egyszerű, ha zavar a kérdés, ne válaszolj rá.

2022. dec. 3. 22:05
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Ekkora gyerekeim vannak, úgyhogy talán nyugodt szívvel mondhatom: de, az. Probléma. Ha nem érted, mi ezzel a gond, gondolj a 11 éves énedre, hogy mit szóltál volna, ha így kémkednek utánad. Vagy kövesd nyomon a férjedet is hasonló módon.

Egyébként meg a 9-es válaszolónak tökéletesen igaza van. Megbízható gyerekre nem kell nyomkövető, megbízhatatlant pedig nem engedünk egyedül lófrálni.

2022. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
de ha megbízható akkor mért nem bízol benne? amúgy hisztizz nyugodtan, majd pár év múlva kiírod a kérdést, hogy a gyerek nem bízik benned és ahol tud becsap, majd gondolj rá vissza, hogy szóltunk hogy a kémkedés nem megoldás semmire.
2022. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Én azt szoktam mondani a gyermekemnek, hogy nem benne nem bízom, hanem a többi emberben. Igen is jó dolog tudni, hogy mikor ér haza, mikor és az edzésre, mikor ér a különórára. Ha látom, hogy ott van, ahol lennie kell, akkor tudom, hogy biztonságban van.
2022. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

És mégis mitől félted? Hogy kirabolják, vagy elütik? Azt megteszik nyomkövetővel is. Vagy hogy a gonosz álarcosok betuszkolják a fekete autóba? Mert akkor meg ne engedd ki az utcára.

És mikor tervezitek levenni róluk a nyomkövetőt? A 18.szülinapjukon? Vagy ha elköltöznek?

2022. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Te jó ég.

Úgy állítotok be, mintha 0-24-ben ülnék a telefon fölött, és figyelném, merre jár. Ez nem erről szól. Egyáltalán nem figyelem folyamatosan, hogy mikor és hol van. Nyilván 11 éves lévén tudom, hogy hol van, vagy hova megy. Csak mivel nemrég kezdte az önálló buszozást, így néha nem rossz, ha az ember rá tud pillantani, éppen merre jár. De ez korántsem folyamatos megfigyelés.

2022. dec. 4. 05:45
 17/24 anonim ***** válasza:
97%
Ezek az alkalmazások beteg dolgok. Hagyd élni azt a szerencsétlen kölyköt
2022. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 éves koromtól volt 13 éves koromig Norton Family nevű csoda. Utáltam. Osztálytársaimmal nem mertem semmi "komolyabbról" beszélgetni, mert mi van ha apám lehallgat, sehova nem mertem egyedül elmenni, mert ne figyelje, hogy hol vagyok. Letöröltem, feltörtem, újra rakták, ment előről. A gyerek nem hülye, megoldja
2022. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm még az ország másik felében egyetemista lányára is rákötötte ezt a f@st, azzal a szöveggel, hogy "nem korlátozza semmiben, csak félti." Aztán amikor a lány telefonja lemerült, a kedves anyuka idegösszeroppanást kapott.

Én a magam részéről csodálkozom azon, hogy ez még mindig legális, bár úgy tudom, több országban már betiltották, mert a szülők visszaéltek vele.

2022. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Még egyszer hangsúlyozom, itt nem arról van szó, hogy ellenőrizni akarom, hogy kivel mikor miről beszél.

Nyilván mivel csak 11 éves, nem mászkál el csak úgy semerre. Csak nekem adna egy biztonságérzetet, hogy látom, ha mondjuk elindul edzésre, akkor merre jár, odaért-e időben. Ennyi. De szinte mindenki úgy állít be, mint valami szörnyeteget, aki folyamatosan ellenőrizni akarja a gyereket.

2022. dec. 4. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!