Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen szülői felügyelet...

Milyen szülői felügyelet applikációt használtok?

Figyelt kérdés
Aki nem használ, az nyugodtan görgessen tovább. A kérdés azokhoz szól, akik használnak.
2022. dec. 3. 12:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%
De miért ne érne oda? Vagy ha bármi gondja van, miért feltételezed, hogy nem hív fel? Ezzel a megfigyelősdivel nagyon-nagyon veszélyes ösvényre lépsz, miközben legfeljebb hamis biztonságérzetet ad (hiszen a gyereket a valódi veszélyektől nem óvja meg).
2022. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nyilván van ebben ráció, amit írtok, de azért nekiesni valakinek, mert esetleg félti, aggódik a 11 éves gyerekért, az kemény. Normális hangnemben az ember elgondolkodik rajta, hogy lehet, hogy feleslegesen aggódik. De amikor nekemesnek a válaszolók, hogy majd megnyomorítom ezzel a gyereket, meg hasonlók. Erősnek érzem, na.
2022. dec. 4. 18:28
 23/24 anonim ***** válasza:
77%

22


Attól még hogy nem láttál reményvesztett kistiniket, ahogy próbálják leszedni a telefonjukról azt a sz*rt, mert az olyan alap dolgokat is letiltották a szülők, mint a YouTube, és nem tudod, hogy a lekövetés megakadályozására az a végső megoldásuk, hogy inkább telefont se visznek magukkal már sehova, attól még létező dolog.


Aztán mikor edzésre ment a gyereked is inkább "véletlenül" otthon hagyja a telefonját, mert fagyizni akar menni, át a barátjához, vagy valami, majd eltéved, mert a telefonnal együtt a Google térképet is otthon hagyta, akkor gyere vissza okoskodni, hogy milyen jó kis biztonságérzetet adott neked a kémapp...

2022. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem okoskodtam egyáltalán.

Mondom, a stílussal van baj, amit itt egyesek megengednek maguknak.

De be is fejeztem. Választ kaptam a kérdésre, olyat is, ami elgondolkodtató volt, így aztán a témát lezártnak tekintem.

2022. dec. 4. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!