Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális viselkedés ez egy...

Normális viselkedés ez egy majdnem 12éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Ha jön látogatóba a 11hónapos gyerekem játékaival játszik labdázik mint egy ütödött közbe ugrál az ágyon és hiába szólunk besértődik és fél óra múlva megint kezdi. Nagyon gyerekes a felfogása, nincsenek barátai. Valamelyik nap játszottam vele társast azt izgalmába mondta, hogy megeszi a kezét ha nem jól tippelt és megharapta a kezét. Állandóan félre vonul táncikál. Múltkor az apja kezet emelt rá hívta az anyját, hogy ő meg lett verve. Egy játekot nem tud idegeskedés kiabálás nélkül végig játszani. Egy szendvicset nem tud magának készíteni. Még mindig 2 gyerekkori plüssével alszik és ha a nagymamájánál van a nagymamának be kell menni a fürdőszobába amikor fürdik.
2023. jan. 1. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Más játékával nem.tud játszani...

Figyelem felkeltés ez sztem..és inkább lusta minthogy nem.tud csinálni szendvicset..

Nincs vele foglalkozva

2023. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De vannak neki itt játékai.

Multkor jött, hogy segít uborkát pucolni. Semmi nem maradt az uborkábol csak cafatok

2023. jan. 1. 21:29
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem normális, hanem értelmi fogyatékos, de ha te összejársz a szüleivel (minek viszik ezt a gyereket vendégségbe?), akkor tudnod kell a gyerekük fejlődési rendellenességéről, csak szóba került a gyerek!
2023. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Férjem tesójának a gyereke. De nem tűnik dilisnek és csak nekem meg a férjemnek tünik furának.
2023. jan. 1. 21:35
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Pont azt soroltad fel, hogy mitől dilis. Akkor miben normális?
2023. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja és mindig szólni kell neki,hogy köszönjön mert pofátlan a mamájával is szájal folyamatosan. És mikor boltba van kb a fél boltot megveteti vele nalam is probálkozik, hogy ezt meg azt vegyek neki. Egy dolgot szoktam. 12 évesen már szerintem tudni kéne, hogy az egy dolog az egy nem 5.
2023. jan. 1. 21:42
 7/21 A kérdező kommentje:
Hat csak fura, hogy masnak nem tunik fel a viselkedese.
2023. jan. 1. 21:42
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod, hogy nem tűnik fel? Inkább az a furcsa, hogy két testvér az egyikük gyerekével kapcsolatos gondokról nem beszél.
2023. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt beszéld meg a gyerek szüleivel.
2023. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos férjem családja (kiveve ő) olyan aki akkor se látja ha baj van ha szem előtt van. Mindent a szönyge alá söprenek és bele se gondolnak, hogy baj lehet.
2023. jan. 1. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!