Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a 14 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
És meg is akarja tartani, mert azt mondta neki a huszon/harmincx éves pasija, hogy eltartja őket, csak költözzön hozzá

2023. jan. 3. 09:02
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%

magamba néznék először is, hogy jutottunk el idáig, hogy a 14 éves lányom mégegyszer annyi idős férfival összefekszik a hátam mögött. hogy ennyire nem edukáltam szexualitás témakörben.

ha az nem érdekelt kivel mit csinál és nincs olyan kapcsolatunk sem, hogy ezt megbeszéltük volna vagy egyáltalán tudjak róla akkor nyilván ebbe is beleszarnék és hagynám, hogy megtartsa és költözzön oda a huszonx-harmincas pasijához.

2023. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretnék találkozni azzal a pasival, és elsőrorban beszélni vele, hogy ezt mégis hogy képzeli.

Megtarthatja a gyereket, ha akarja, de azt nem hagynám, hogy odaköltözzön ahhoz a férfihoz, mert láthatóan felelőtlen, nem akarnám, hogy egy kanos férfi nevelje a gyerekem.

2023. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
93%

Itt az alapvető kérdés az lenne, hogy hogy jutott oda a 14 éves lányom, hogy egy ennyivel idősebb férfi behálózza, hol ismerkedtek meg stb.

Nyilván teherbe tudja ejteni egy 17 éves is, viszont az biztos nem mondaná, hogy költözzön oda és majd eltartja, mert ugyanúgy meg lenne ijedve.


A férfiben nem bíznék abszolút, mert aki bőven felnőtt fejjel egy 14 évesben találja meg a párját, gyerekei anyját, ott valami nagyon nem stimmel.

2023. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
81%

1. idáig el kellene jutni, amit elképzelhetetlennek tartok, mert ennél szigorúbb szülő vagyok


2. az apját le kéne hűtenem, mert sittre kerülne emberölésért.


3. A férfit feljelenteném.


4. A gyerekem nem hagyja el a házamat, csak a jelenlétemben. Orvoshoz, ahol megbeszéljük az abortuszt.


5. Amíg fel nem nő még több időt töltök vele és a nevelésével, mert valamit nagyon elbasztam.

2023. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
84%
Feljelenteném a férfit, és nyilvan magamba néznék mit basztam el ennyire.
2023. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%
Én leülnék a férjemmel a lányommal és a paijávak beszélgetni!
2023. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
86%
Csodálkoznék, hogy hogy esett teherbe, mikor minden lehetséges védekezési módot megtanítottam neki (még az esemény utánnit is), és miért akarja megtartani, mikor úgy neveltem, hogy a saját élete, életkörülménye legyen számára a legfontosabb. Az hogy saját akaratából ki akarja szolgáltatni magát a pasijának (akit leszarok, hogy hány éves, én is egy több mint kétszer annyi időssel vesztettem el) nagyon nem fér ezzel össze.
2023. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
95%

Magamat ismerve biztos nem elég higgadtan.

Mivel sajnos a beleegyezési korhatár 14, feljelentéssel senki nem menne semmire.

Viszont nem engedném a fickóhoz költözni. 18 éves koráig az én fekelősségem.

Korengedményes házasságot és nagykorúsítást is csak 16-tól engedélyez a jog.

Marad a hátsóján és megpróbálnám lebeszélni.

2023. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
15%
Matisz nagypapa már több, mint 10 éve megmondta!
2023. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
71%
Abortusz.
2023. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!