Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a 14 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
És meg is akarja tartani, mert azt mondta neki a huszon/harmincx éves pasija, hogy eltartja őket, csak költözzön hozzá

2023. jan. 3. 09:02
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
87%
14 évesen nem áll készen az anyaságra. Ahogy te sem állsz készen még most sem, csak Kádár bácsi idejében nem volt szokás az óvszer, meg az abortusz..
2023. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
83%

Gyermekjóléti szakember vagyok, láttam már ilyet meg még ilyenebbet is. Biztos, hogy nem tarthatná meg. Te jó isten.


(mondjuk az én lányom valszeg el se jutna idáig..)

2023. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném auért a 14 év nqgyon fiatal más lenne momdjuk már 18 de meg az is fiatal.Ha tudtál a kapcsolatról teis hibás vagy szerintem.!
2023. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
58%

A gyerek fejét leuvoltenem, a férjem vissza fognam valahogy mert másképp börtönbe menne emberolesert.

A csávót agyon vernem, a lányom nem mehetne sehova nélkülem, és vinnem az orvoshoz Abortuszra. 14 évesnek nem való gyerek.. Nagyon nem.

2023. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen egyáltalán nem érdekelne a véleménye, vinném abortuszra.
2023. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok benne biztos, hogy a szulo kenyszeritheti abortuszra. Errol jo volna latni szabalyzast vagy attol valaszt aki ezen a teruleten latott mar ilyet. (Pl gyamugy?)

De nyilvan 14 evesen nem all keszen az anyasagra es az egyetlen normalis ut az abortusz lenne, de odaig el is kell jutni, hogy 14 evesen teherbe essen.

A szulo felelossege megfeleloen edukalni a gyereket a szexrol, vedekezesrol, esemeny utanirol. Ha ez megtortent mefeleloen nagyon kicsi az esely ra, hogy 14 evesen kozolje terhes.

2023. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
87%

16!


Alapesetben nem kenyszeritheti. A gyereknek joga van a gyámhivatalhoz fordulni és kérni, hogy a szülei akaratával szemben dönthessen. A gyamhivatal megvizsgálja, hogy mi a gyerek érdeke. Egy 14 éves esetében nincs épeszű ember, aki szerint a terhesség megtartása és egy huszon-harminc éves pasival való együttélés az érdeke lenne. Az eredmény az lesz, hogy a 14 éves abortuszra megy.

2023. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
20%
Magamba néznék hogy mit b@sztam el ennyire, aztán dönthet elveteti és marad otthon vagy megtartja és megy a palival. Ha a másodikat választja akkor többet engem ne keressen hogy a pali elhagyta, magára maradt.
2023. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
78%
17. már ha nem futnak ki az időből. mi van ha 12 hetesen szól? vagy később? akkor már senki nem kényszerítheti, sőt bűncselekmény.
2023. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
21%
Szar helyzet.
2023. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!