Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hagynád hogy a 13 éves lányod...

Hagynád hogy a 13 éves lányod a 17 éves legjobb fiú barátjával aludjon? (Keresztapjának az öccse)

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 13:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
63%

"Azt azért tudod, hogy dugni akar? Úgyhogy vigyél gumit.

De ezt majd a maga idejében úgyis meg fogja tőlem kapni."


És ennyivel el is intéznéd. Előre sajnálom szegény lányodat...

A gumival mondjuk megelőzheti a nemkívánatos terhességet (jó esetben). De mi lesz a többivel, a lelki sérüléseivel, amiket az fog okozni, hogy max. pár hónap után dobni fogja a fiú?

2023. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 DK-s ***** válasza:
13%

Ismét #17-nek:


És amelyik 13 éves azt hiszi hogy aludni hívja, az agyilag még egyáltalán nem érett. Ez az eset már teljes egészében a szülő felelőssége.


De én eleve úgy nevelem minden téren a lányom, hogy már óvodás kora óta nagyon sok mindenben szabad döntési joga van. Ha h'lyeséget akart akkor előre szóltam, és amikor rábaxott és rinyált, akkor én csak megjegyeztem, hogy: előre megmondtam, igaz?


Persze a szexualitás kérdésébe már én is beleugatok egyenlőre. Majd ha már én is látom hogy agyilag is felnőtt a kérdéshez, onnantól elengedem a kezét. Ha figyelmeztetem a védekezésre, akkor az eddigi tapasztalatai alapján meg fogja fogadni a szavam. Meg szokta.


És nagyon sok olyan 13 éves van akár az ő osztályába is, akiről pontosan tudom hogy már nem ártatlan. XD

2023. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, és nem azért, mert a lányomban nem bízok :), hanem mert egy tizenhárom éves gyerekről egy már-már felnőtt lazán ledumálhatja a bugyit, ha akarja.
2023. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 DK-s ***** válasza:
1%

#23-nak:


És nagyon sok le is húzza, és NEM ELŐSZÖR.

2023. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
95%

Én tizenhat voltam, a barátnőm testvére bepróbálkozott, és igen, hogyha akarta volna, akkor azon az éjszakán elveszi a szüzességem.

Kizárólag rajta múlt, mert én nagyjából perceken belül teljesen kész voltam a csókjaitól.

2023. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

17. vagyok.


Majdnem 50, van egy ma már nagykorú lányom. Neked nyilván nincs gyereked. Egy 13 éves az gyerek. Hidd el, 100bol 99 komolyan azt hiszi, a 17 éves fiú aludni akar vele. A korának megfelelő szinten érett agyilag, köze nincs a szülő felelossegehez. Egy átlag 13 éves nem akar szexelni.

2023. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

"én csak megjegyeztem, hogy: előre megmondtam, igaz?"

És mit érsz el ezzel? Hogy azt érzi szegény, hogy az apja folyton csak veri a mellét, hogy mennyi mindent tud, még a jövőt is ismeri - csak közben szarik a gyerekére!

2023. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 DK-s ***** válasza:
0%

#26-nak:


Látom nem megy az ÉRTŐ olvasás.


Világosan leírtam hogy a lányom PONT 13.

2023. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 DK-s ***** válasza:
0%

Ismét #26-nak:


És én is közel vagyok az 50-hez, egész pontosan 46.


Csak én kicsit több mindent mérlegelek mint te. Te ha feltételezel valamit akkor az biztos hogy igaz, és biztos hogy mindenkire. Persze.

2023. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

"a lányom PONT 13"

És mennyi időt töltesz vele napi szinten?

2023. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!