Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hagynád hogy a 13 éves lányod...

Hagynád hogy a 13 éves lányod a 17 éves legjobb fiú barátjával aludjon? (Keresztapjának az öccse)

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 13:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a keresztszüleimmel és azoknak a gyerekeivel rokoni volt a kapcsolatom. Normális embernek meg eszébe nem jut kúrni az unokatestvérével, kortól függetlenül. Szóval ha kb olyan a kapcsolatuk, mintha rokonok lennének, akkor simán.
2023. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 DK-s ***** válasza:
0%

#30-nak:


Te most szereptévesztésben vagy, és nevelési-tanácsadónak gondolod magad?


Nem hiszem hogy beszámolóval tartoznék neked. De azért a kérdésedre válaszolva:


Annyi időt, amennyi a munka után lehetséges.

2023. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
82%
Úgy érted az alvást, mint dugást vagy csak egy szobában?
2023. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
16%
Jó kérdés, igazából nekem nem lenne azzal sem bajom, ha dugnának, még a korkülönbség miatt sem, mert az önmagában nem ártalmas dolog, 17 éves kanos fejjel én is lettem volna fiatal lánnyal kíváncsiságból, ha lett volna rá vevő(Örülök, hogy nem lett végül), viszont így érettebb fejjel amellett nem tudok elmenni, hogy egy esetleges csalódás vagy rossz élmény egy ennyi idős lányban milyen károkat okozhat lelkileg, teljesen máshogy fogja fel még a dolgokat, de szerintem nagyon sok esetben még egy 15-16 éves is és az ilyenek miatt elég sok az öngyilkosság a tinédzserek közt, örülnék ha ezt megértené és inkább kerülné a bajt, nem lesz abból semmi baja, mert kicsit később, érettebb fejjel kezd bele a dolgokba.
2023. jan. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"önmagában nem ártalmas dolog ... viszont ... amellett nem tudok elmenni, hogy egy esetleges csalódás vagy rossz élmény egy ennyi idős lányban milyen károkat okozhat lelkileg ... és az ilyenek miatt elég sok az öngyilkosság a tinédzserek közt..."

Tehát nagyon is ártalmas dolog. Bőven ráér majd felnőtt fejjel szexuáliss életet élni.

2023. jan. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
#35 Lehet ártalmas, de nem feltétlenül. Sokan ennyi idősen kezdik és nem lesznek mentális betegek tőle, ezzel csak ezt akartam mondani. De nyílván egyetértek azzal, hogy ráér még a dologgal.
2023. jan. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet ártalmas, de nem feltétlenül. Sokan ennyi idősen kezdik és nem lesznek mentális betegek tőle"

Nem csak az ártalmas, aminek a következményeképpen orvosi diagnózist kap valaki arról, hogy mentális beteg lett. Untig elég, hogy a tizenpárévesen, még bőven kialakulatlan személyiséggel megkezdett szexuális élettel járó elkerülhetetlen csalódások olyan súlyos sérüléseket okoznak az önképükben, az önértékelésükben, az önbecsülésükben, az egész értékrendjükben, hogy aztán pont ennek kapcsán is lehet, hogy később belemennek mindenféle vállalhatatlan kapcsolatba, mert azt hiszik, annál jobbra ők úgysem számíthatnak.

Ha viszont előbb tisztába jönnek saját magukkal, ha előbb megismerik és megtanulják értékelni a saját értékeiket (mert már vannak, amihez viszont nem elég tizenpárévet leélni, hanem amihez idősebbnek kell lenni), és majd csak akkor mennek bele szexuális kapcsolatba, amikor olyan embert ismernek meg (kellőképpen!), akinek az értékrendje (ami nem csak a külsőségekről szól) kompatibilis az övékkel, akkor a helyükön fogják tudni kezelni az esetleges csalódásokat is.

2023. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!