Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit lóg a barátokkal a...

Mennyit lóg a barátokkal a fiad lányod 14 evesen?

Figyelt kérdés
Hétvégén, hétköznap, éjszakai kimaradasok.
2023. jan. 23. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Suli után meg van engedve ha még sötétedés előtt hazaér és nem megy a tanulás rovására, de együtt tanulnak a barátaival így ez nem gond, nagyon szorgalmas mert szeretnének együtt egy jó gimibe bejutni.
2023. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szombat délután, mert hétközben versenysportra jár, plusz van két különórája is.
2023. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

3 éve voltam ennyi. Néhány hétvégén összejártam barátokkal, de nem volt rá különösebben igényem.

Hétköznap láttam őket suliban, edzőtársakat heti 2-3 alkalommal délután. A hétvége a családé volt, meg a pihenésé.

Nyáron hetente-kéthetente találkoztam a barátaimmal.


Jelenleg kissé magányos vagyok, inkább interneten tartom azokkal a kapcsolatot, akikkel jóban vagyok :(

2023. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap nagyobb bandázások nincsenek. Pl. ottalvás barátnőknél, mozi+vacsi valahol. Ez időhiány miatt is van, mert heti három délután van valami iskola utáni elfoglaltsága, azok után meg már kb. esteledik, mire hazahozom. De az nem gond, ha órák után, hazafelé beülnek enni egy sütit, vagy isznak egy forrócsokit. Csak tudjam, hol van és kikkel.


Péntektől vasárnapig csinálhat, amit szeretne, amíg a jegyei rendben vannak és sehol nincs rá panasz.

2023. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve voltam annyi.


Hétvégén néha összejártunk, de az nem volt gyakori. Általában csütörtökönként elmentünk egy Döner Kebabba, ahol akkor még 450 volt egy gyros pita LoL

2023. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan elengedném, de a barátnőit nem engedik el, egyiket sem, szóval sulin kívül nem nagyon szoktam találkozni.
2023. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szoktak*
2023. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
14 éves lányokat sehova nem engednek el a szüleik...?? Azta...
2023. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

#8 Még "csak" 13 évesek, de tényleg sehova. Nyáron az egyik barátnője ki tudta könyörögni, hogy a környékre elmehessenek vásárolni 2 órára...

Szerintem ez már beteges féltés, dehát nem fogok beleszólni.

2023. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is beteges. 20 évesen majd rácsodálkoznak szerencsétlenek a világra, miután kiengedték őket a rózsaszín lányszobájukból a telefonjuk mellől, hogy jé emberek, jé villamos, jé üzletek... életképtelenek lesznek. És a komplett gyerekkoruk, kamaszkoruk kimarad.

Ők tudják. Csak szegény lányod így egyedül nem sokra megy.

2023. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!