Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd, hogy 13 éves fiad...

Engednéd, hogy 13 éves fiad hidegben rövidnadrágban járjon?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy nem fázik és tényleg sose beteg, csak ha elkap valami vírust a suliba. De azt akkor is elkapja, ha be van öltözve bundába.

2023. febr. 4. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2023. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2023. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2023. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Nyugat Europaban lakom, hidegebb van mint Mo.-on, es a lanyok szoknyaban, harisnya nelkul, sok fiu rovodnadragban jar iskolaba. Altalanos iskolarol beszelunk.

Itt nem divat a folyamatos ovodabol es iskolabol valo hianyzas, nem betegek a gyerekek.

Semmi koze az oltozetnek a betegseghez, ez csak ilyen magyar berogzodes.

2023. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Itthon lehet rövidnaciban, utcára és suliba vegyen fel hosszút. Lehet kapni vékonyabb anyagból is,nem kell hogy téli vastag legyen. Látok én is időnként ilyen időben néha rövidnadragos figurákat, nekem hihetetlen hogy nem fáznak, pedig tényleg nem úgy tűnnek mint akik fagyoskodnak.
2023. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem engedném. Nem attól lesz beteg, de szerintem az se egészséges ha valaki nem érzékeli a hideget télen rövidgatyában.

Például a pajzsmirigybetegségnél van ilyen furcsa hőérzékelés.

2023. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ha nem fázik meg, akkor is hülyén néz ki. Ferjem szokott leszaladni az utcára az autóhoz boxeralsóban éjjel, úgy néz ki, mint egy szatír, amikor ezt januárban csinálja, nyáron nem feltűnő.
2023. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem



Az izületei töbkremennek.

2023. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Tönkremennek
2023. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Iskolába nem. Mégpedig azért nem, mert az osztályfőnök beszól érte. Kaptam már emiatt több levelet is, és nem érti, hogy a gyerek NEM FÁZIK. Pedig nem rövidnadrágban volt, csak kabát nélkül. Baromi fárasztó és unalmas már.

Sulin kívül viszont igen. Mi is éltünk északi országban, ugyanaz, mint az előttem válaszoló, kis szoknyában meg rövidnadrágban jártak a helyi gyerekek télen is. Nem hinném, hogy más lenne a genetikájuk.

2023. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!