Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd, hogy 13 éves fiad...

Engednéd, hogy 13 éves fiad hidegben rövidnadrágban járjon?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy nem fázik és tényleg sose beteg, csak ha elkap valami vírust a suliba. De azt akkor is elkapja, ha be van öltözve bundába.

2023. febr. 4. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Még nincs ennyi idős a gyerekem, de már most látszik, hogy ,,télen is rövidgatyában mászkálós" fajta lesz. Én csak a vàdaskodóktól fèlek , biztos szépeket gondolnak majd arról hogyan ,,járatom" a gyerekem.

Szerintem ha ő nem fàzik, akkor max azèrt erőlteti az ember, hogy fel ne jelentsék.

2023. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

Még meg sem nyitottam a kérdést, de màr làttam magamelőtt "bezzegkülföld" vàlaszàt.😂

Ittmindenkibugyibanrohangàl sohasenkinembeteg csakasokhulyemagyarbeteg négynégynégy.


De azért ismét itt vagy köztünk 😀 Ez meg ilyen bezzegkülföld berögződés.

2023. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Én megengedem neki, az én fiam is 13. Már nem szólnak be érte, mert megszokták, hogy ő ilyen. Mondjuk a jövő héten elvileg -10 is lehet reggelte, de ha fázik, majd felöltözik.

Egyébként pedig amúgy is képmutatás lenne a részemről, ha nem engedném neki, mivel futni én is rövidnadrágban szoktam.

2023. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
most? nem annyira jó ötlet. de engedném, nem 6 éves hogy én öltöztessem. majd ha fázik, felvesz hosszúnadrágot
2023. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Nagyobbik lányom volt ilyen: Gyerekem, nem lesz kevés az egy szál harisnyanadrág, tornacipő, vékonykabát? Tél van

Nem anyaaaaaa.

Hát jó...

Este 8-kor telefon:

Anyaaaaa, tudnál jönni értem? Nem jött a busz.


Mikor felvettem 1,5 óra hidegben ácsorgás után már lila volt a szája. Akkor kicsit elgondolkodott ő is, hogy bármi közbejöhet, nem árt felöltözni.

2023. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Itt -9 fok reggel, délután pedig 0. A fiam ma is rövidnadrágban ment, de azért délután megjegyezte, hogy "reggel azért most kicsit hideg volt" :D
2023. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne, ha akar, menjen. Ha fázik, akkor majd másnap felöltözik, de tudom, milyen idegesítő, amikor azért mert más fázik, azt hiszi te is beszól miatta.


-5 fok (most annyi van nálunk):

Rajtam van egy póló- kötött pulcsi + a túradzskim (ami nem bélelt, csak szélfogó) zokni-cipő és semmi bajom benne.

A barátomon póló-vastag pulóver kétrétegű sídzseki, két zokni és fázik.


És mindig megkapom, hogy én alul öltözök. Nem bmeg, csak nem vagyok fázós, ennyi rétegben, mint amit ő visel 300x megdöglenék olyan melegem lenne.

2023. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mindig akkor kell jól felöltözni, ha anya fázik. "fázom ha rád nézek"
2023. febr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!