Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerinted egy ötödikes lánynál...

Szerinted egy ötödikes lánynál belefér az, hogy elől 2 melírcsík legyen a hajában?

Figyelt kérdés
Barna hajban szőke melírcsíkokra gondolok. Egyik baloldalt, másik jobboldalt.

2023. márc. 11. 22:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
24%
Majd 14 éves korától
2023. márc. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nálunk tilos is a suliban.
2023. márc. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2023. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nyáron színezővel fesse be, ha annyira akarja, azt kilehet mosni. De egy barna hajat szőkére leszívatni tuti nem engednék ilyen fiatalon (2 tincset sem). Igen, lenő, de amikor nő le ronda, ráadásul a "kímélő" szőkítés sem olyan kímélő, oké jobbak, mint 20éve, de erős vegyszerekkel lehet leszívni, nem is egyszerre. Elsőnek több mint valószínű, hogy valami narancsos förmedvény lesz, de minimum csibesárga. Kell mégegy kör a szőkéhez. Ha nincs mázlija leég a haja, sokkal gyengébb még neki. Nem vicces amikor vattaként nyúlik, hullik az elégett haj (igen, tapasztalat 🙄. Az otthoni szőkítés veszélyes műfaj tud lenni). Fodrász meg nem biztos, hogy vállalja. Az enyém pl 16év alatt akkor sem fest tartóssal, ha a szülő ott áll. Színezővel igen, de leszívatni, festeni nem fog egy 10-12évenek.
2023. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen.
2023. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem. Nálunk az iskolai házirendben is beleírták (volt egy időszak mikor nagyon elharapódzott a hajfestés, sminkelés a felső tagozatban)
2023. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha az iskola engedi, tőlem full rózsaszínre is festheti.


Nem akadok ki a SZÍNEN.


Az enyém is ombre magenta, szóval nem kicsit lenne képmutatás...

2023. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18%

14, egy termeszetes hajnak ritkan kell tobb koros szokites es ritkan lesz "csibesarga".

Nekem genetika miatt az egyebkent eredetileg barna hajam tele van voros pigmenttel, ez annyit jelent viragnyelven , hajlamosabb a sargulasra-vorosodesre (es egyebkent maganvelemeny de jobban is allnak a voros arnyalatok mint a szoke...) megis volt olyan fodrasz aki 1 alkalommal gyonyoru vilagos szoket csinalt a box dye feketebol rajta😅 pedig a feketet egyebkent is sargara szivja a szokito, nem meg egy voros pigmentes hajon.... nem mindegy a hozzaertes es a termek amikkel dolgozik. Ugyanez vonatkozik a haj leegesere is. Egy hozzaertonel nem fog leegni mert latja a hajad allapotan lehet e szokiteni es ha lehet mivel es milyen erosen.

Megertem , hogy elrontottad parszor a hajad de felrevezeto a kommented, mert mint irtam a hozzaerto tudni fogja lehet e es szep lesz az eredmenye ha lehet.


A kerdesre pedig, 6. Osztalyban volt eloszor a hajamhoz nyulva, par honappal a 13. Szuletesnapom elott. Semmi bajom nem lett tole, a vilag se dolt ossze. Felnottkent ki is kotottem a szepsegiparban, orulok hogy a szuleim hagytak megkeresni a stilusomat.

2023. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
25%
+ azt kihagytam, szokites utan le kell zarni a haj szerkezetet, KELL ra szin. Semmikepp se ajanlom senkinek az otthoni probalkozast.
2023. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%
#16 Ha állami iskoláról van szó, nem lehet a házirendben olyan külsőt szabályozó pont, ami nem balesetvédelmi céllal jött létre. Tehát mit tudom én, a nagy, logós fülbevalót nem vetetheti ki a tanár egy matek órán, de egy tesin már igen, mert veszélyes. A műkörmöt tilthatja a házirend, mondván mindennap tesi van, és ott veszélyes, de azt nem tilthatja, hogy a rövid körme valakinek mondjuk pirosra legyen festve. A hajviseletet meg annyira lehet korlátozni, hogy tesin legyen összefogva, hogy lásson tőle a gyerek.
2023. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!