Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerinted egy ötödikes lánynál...

Szerinted egy ötödikes lánynál belefér az, hogy elől 2 melírcsík legyen a hajában?

Figyelt kérdés
Barna hajban szőke melírcsíkokra gondolok. Egyik baloldalt, másik jobboldalt.

2023. márc. 11. 22:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
33%
Az még egy dolog, hogy egy kisgyerek haját tönkreteszi, de egy ilyen kicsi gyerek nevetségesen néz ki felnőttes dolgokban, legyen az ruha, haj, smink stb.Viselni is tudni kell valamit.
2023. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy mi nevetséges, mi nem az egy egyéni vélemény, nem érv. Teljesen irreleváns behozni ide.

Maximum az egy érv, hogy tönkreteszi a haját, de ez meg nem feltétlenül igaz. Én 12 éves korom óta folyamatosan festem a hajamat, eleinte csak ez a két tincs dolog volt, a hajam köszöni szépen, de jól van. Sminkkel ugyanez a helyzet.

Az meg, hogy ne a külsejével foglalkozzon, hanem a tanulással, a legnagyobb idiótaság, amit lehet mondani. Ez a két dolog nem zárja ki egymást. Én anno évfolyamelső voltam, amikor elkezdtem sminkelni, hajat festeni. Jelenleg meg egyetemen két szakon tanulok párhuzamosan (az egyikkel cél elmenni a phd-ig), kutatásban veszek részt gyakornoki egy programon keresztül, a tanulmányi átlagom kiemelkedően jó. Ez marhára nem függ össze azzal, hogy ki mit csinál a külsejével.

Itt maximum az a valid érv, hogy a haj lenő, és arra nem telik, hogy X havonta megfelelő szakember befesse, a nem megfelelő körülményeket meg nem engeded, szóval mérlegeljen úgy a gyerek, hogy tudjon arról, hogy hogy fog kinézni X idő múlva a lenőtt, kopott haj.

2023. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2023. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy gyerek ne a külsejével foglalkozzon, hanem a tanulással, akkor körmöt se vágjon, hasat se vágasson, fogat se mosson, meg úgy ne is tisztálkodjon.

Meg persze semmi mást se csináljon. Nehogy nekiálljon olvasni, vagy megnézni egy filmet, s nehogy elmenjen biciklizni, s görkorizni se. Csak tanuljon! Semmi másra nincs idő!

Elvégre a felnőttek életét is csak a munka és az alvás tölti ki. Véletlenül se csinálnak semmi mást ezen a kettőn kívül, mert ezek kizárnak minden egyéb elfoglaltságot!


Néha nem tudom elképzelni, hogy azoknak akik mindent megtiltanak, mert a tanulás róvására megy, hány órából áll egy nap...



Amúgy a színes haj szerintem jobban néz ki egy gyereken, mint egy 70 éves nénin. Utóbbiakat valahogy mégsem cseszegetik, pedig (főleg nagyvárosban) azért vannak egypáran.

2023. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem divatbemutatóra megy a gyerek, hanem iskolába.
2023. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem.
2023. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
83%

25


Milyen divatbemutatókat nézel te, ahol a modellek haja ki van festve? Az pont az az iparág, ahol ritkán nézik jó szemmel, ha van benned valami egyedi.


Ráadásul egy átlagos divatbemutatónak az lenne a lényege, hogy bemutassa azokat a ruhákat, amiket az emberek majd megvehetnek és a hétköznapi életben hordhatnak. A direkt WTF, használhatatlan ruhák nem kerülnek forgalomba.


Szóval ezt még azért gondold át kicsit...


u.i. Mari néni se divatbemutatóra megy vasárnap, hanem templomba! Vagy hogy ő direkt ki van öltözve, és még csak nem is úgy néz ki, mint a hét többi napján, már nem zavar?

2023. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
5%

Kedves utolsó!

Ezt hívják "szőrszál hasogatásnak"

Tudod ez egy kifejezés.

2023. márc. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
22%
Szerintem belefér. Az sokkal jobban zavarna, ha az ötödikes lányom agymosó LMBTQ tiktok tartalmakat nézne a telefonján. Esetleg ezen tartalmakon felbuzdulva kitalálná, hogy ő nembinárisnak érzi magát.
2023. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
23%

29


Te minek hatására találtad ki, hogy heteronak érzed magad?

2023. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!