Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 11éves fiam még mindig...

A 11éves fiam még mindig bepisil éjszaka. Igaz ritkán de előfordul nála, aki tud segítsen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem hiszem h lenne bármi betegsége,és családi gondunk sincs,nem tudom mi lehet a baj
2010. okt. 11. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus.Ő kideríti mi a lelki háttere ennek,mert ennek szerintem lelki háttere van.Ha testi lenne,többször bepisilne.
2010. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem hiszed, attól még lehet. Valami csak okozza. Első lépés a háziorvos, húgyúti vizsgálat, aztán pszichológus. A lefekvés előtti folyadékfogyasztást beleértve a vízhajtó hatású gyümölcsöket is, mindenesetre korlátozni kell, és biztos, hogy megy WC-re lefekvés előtt?
2010. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

nekem még csak kilenc éves a kislánom és úgy egy hónapja fordul elő az ágybavizelés, de már vettünk neki esti nadrágpelenkát is

többet itt tudsz olvasni róla:


[link]

2010. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy link,

[link]

de ha beírod, hogy éjszakai ágybavizelés, még jónéhány hasznos cikket találsz. Bizony, lehet ennek szervi oka.

2.

2010. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

En is be-be pisiltem 6-7.es koromig! Nekem a vesemmel volt valami,2hetig korhazban is voltam. De meg joval a korhaz utan mult el. "kinöttem"

Vegyel ala gumislepedöt, es SOHA ne szidd le! Igy is szörnyen erezheti magat!

Esetleg nem törtent az iskolaban valami?

Mert nekem elvaltak a szüleim, iskola valtas, uj lakhely, uj apa (szerintem ez is közrejatszott nalam)

Remelem hamarosan rendbe jön minden!

36h kismama

2010. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

sziasztok!

nekem 14 éves koromig volt ilyen problémám és akkor egészségügyi betétet használtam, de már nagyon jó hogy nem kell nekem.... szerencsére kinőttem!:) 17.fiú

2010. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy vmi miatt szorong, amit elfojt

tehát van lelki háttere

nem szoktad verni, üvölteni vele? esetleg a suliban valami, amivel nem tud megfelelni az elvárásaitoknak?

2010. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik testvérem pisilt be sokáig, talán ő is 10-11 éves koráig. nem mindig, csak időnként. Édesanyám mindent végigjárt vele, emlékszem, még akupunktúrán is voltak. Aztán úgy akkoriban elmúlt. Nem firtattuk soha többet, hogy mi volt, csak most jut eszembe, erről a kérdésről. A tesóm most lassan 30, egészségügyileg semmi baja, visszagondolva elég szorongó volt, most sem az a borzasztó laza alkat, de semmi különös, sok a barátja, rendben az élete. Még egy dolog van, borzasztó mélyen alszik, volt, hogy megijesztette a szüleimet, annyira. Tehát ez is benne lehet. Nekünk sem volt semmi családi para, ideális, mások által irigyelt családban élünk.
2010. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

hugom annyira alszik, hogy nem tud felkelni.

Ha felkeltik azt se tudja holvan. átmegy a nappaliba és az ágyra leült és odapisilt mert azthitte az a WC.

Máskor felkeltik, este hogy menjen WC-re bene pisiljen akkor beállt a zuhanyzóba és levetkőzött hogy ő zuhanyzik.

Meg kiment este hajnali 2kor mikor felkeltették kiment az erkélyre és elkezdett kiabálni hogy: megeteti a kutyát :)

De ilyenkor "ébren" van de mégis "alszik".

Bár neki vesehomokja is van ezért pisil be, de szellemileg is van károsodása. De nem "gyogyós" hogy azt vegyétek le csak szimplán este az miután elalszik.

9 éves koráig szinte minden nap bepisilt akkor elmult 1 évig nemvolt semmi baja aztán féléve megint előjöttek a tünetei. L/11 lesz november végén.

2010. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!