Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 9-10 év közötti fiúknak lehet...

9-10 év közötti fiúknak lehet már spermája?

Figyelt kérdés

A nagyobbik fiam még nem töltötte be a 10 évet de a szobájában egyre több "fura" dolgot vélek felfedezni. Apróbb foltokat rendszeresen találok a lepedőn vagy a takaróján, illetve az alsónadrágokban is elől, de egyik sem olyan hű de nagy kiterjedésű, hogy egyértelműen ki tudnám jelenteni, hogy ez az... Eléggé hasonlít viszont. Most, hogy már nyár van, még mindig találok a párnája alatt begyűrt zsepi gombócokat.


Szóval ez az lenne? Én még erre nem vagyok felkészülve, még nem is beszéltünk róla eddig igazán.



2023. jún. 13. 11:17
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
4%

21. Egyházi iskolába jártam, ez tény.


Ahol 9 évesen nem a magömlés volt a kedvenc időtöltése a gyerekeknek, hanem focis kártyákkal játszani, milyen érdekes..

2023. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
92%

Talán nem mondok újat (lehet, neked igen), hogy amelyik gyereknek magömlése van, attól az még ugyanúgy szeretheti a focis kártyát.


Az nem lep meg, hogy az egyház még mindig tagadásban él. Aztán meg lassan nem telik el hét, hogy ne lenne egy papos molesztálós botrány...

2023. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is korai még ennyi idősen. Nem gyakran hallani ilyet.
2023. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
88%
#19 látom a gyerekuralmas idióta megint itt van
2023. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
21%
25. Hoppááá, a ,, mindent ráhagyok a gyerekre, mert libsi vagyok, és nem merem nevelni,, megint itt van.
2023. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
25%
A mai rohanó világban már 9,10 éves korban is jelentkezhet az éjszakai magomles!Már előbb válnak erette a herék!
2023. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
13%
#26 csak én nem írok egetverő baromságokat
2023. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
5%

28. Én sem.


Főleg nem olyanokat, hogy verje ki a 9 éves, ha olyanja van. Undorító az ilyen. Gyerek szépen kussban jön a templomba vasárnap, és bocsánatot kér a bűnéért.

2023. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam a gyereknek, hogy verje ki nyugi. Áll neki magától reggelente amikor ébresztem suliba... :D


Amúgy meg bocsi, de már ovis fiúk is szokták babrálni a kukijukat. Semmi újdonság nincs ebben, hogy a fiúk korán felfedezik.


Szerintem egyébként ahogy több válaszoló is írta, inkább valamiféle előváladék jöhet neki, ha ez az, szóval csak simán koránérő, ennyi.

2023. jún. 14. 21:41
 30/48 anonim ***** válasza:
88%
#29 nem tényleg. "Ahol 9 évesen nem a magömlés volt a kedvenc időtöltése" aki ilyet leír az egy idióta. fogalmi zavaraid vannak. tudod mit jelent a magömlés? tudod mit jelent az éjszakai? fogalmad sincs róla, de nyomod a baromságaidat, ami káros is. és ha már idekeverted a maszturbálást, hiába tiltod meg a gyereknek, attól még csinálni fogja, max bűntudata lesz utána. pedig a maszturbálás természetes, és nem bűn.
2023. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!