Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Osztálytárssal párkapcsolat?...

Osztálytárssal párkapcsolat? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Nálatok van/volt olyan a suliban, hogy két osztálytárs összejött egymással, ezáltal ún. "osztálykapcsolat" (osztályon belüli párkapcsolat) alakult ki?

Hogy végződött? Együtt maradtak ballagásig? Vagy még szakítottak a középiskolás évek alatt? Ha szakítottak, utána hogyan "viselték" naponta egymás látványát?



2023. szept. 8. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom 9.ben minden csajt felszedett elég rövid idő alatt, utálta az egész osztály. 12.ben összejött az egyik lánnyal és fél év múlva az egyetemen szakítottak.


Én 10.ben jöttem össze egy lánnyal, aki ma már a feleségem

2023. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
2008-as sztori következik. A tavaszi osztálykiránduláson egész jól egymás mellé keveredtünk, de akkor még semmi nem történt, csak utána majdnem év végén. Akkor jöttünk össze, első szerelem, első minden.. Eltelt a nyár, a legszebb, amit megéltem akkor.. Aztán jött a suli, ahol minden megváltozott. Célpontok lettünk, mert a nagy pofájú p...k épp faszhiányban voltak, ezért rólunk pletykáltak. Közben sajnos sok veszekedés is lett, a csaj összehaverkodott skinheadekkel, akik jól meg is hülyítették... Január közepére érett meg, hogy meg is csalt, akkor mondtam azt vége. Amit sokáig bántam, mert első igazi nagy szerelem volt. Sokáig őt kerestem mindenkiben, de rájöttem, nem a személy a fontos, hanem az érzés. Amit azóta sem találtam meg, talán már nem is fogom. Pedig van házasság, gyerek, feleség, család, minden.. De az az érzés.. Sosem fog visszajönni. Megérte-e? Az érzés miatt igen, au elutasító és undok osztály közeg miatt nem annyira. De velük érettségéig kell max kihúzni, utána nem kell velük beszélni vagy tartani a kapcsolatot. Én màr pl nem is teszem évek óta.
2023. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6.osztályban jött össze 2 osztálytársunk.36 évesek vagyunk, még mindig együtt vannak!😊
2023. szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ez olyan kérdés alatt ahol lényegében saját tapasztalatokat/ véleményeket lehet megosztani miért van lepontozva például a 10- es is, aki csak elmondta, hogy náluk mennyire pozitív ez. Annyira nevetségesnek tartom, hogy mivel a legtöbb helyen óvodás szinten vannak az illetők es megy a balhé meg a vita akkor már úgy van vele néhány ember, hogy máshol is biztos így kell lennie. Nem egyáltalán nem. Én nem a 10- es választ írtam, de én is pozitív kommentel tudtam jönni. Mert igenis van ilyen.
2023. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

14: Mert még nálunk közel sincs a vége, így nem túl releváns a hozzászólás. Az, hogy most éppen tombolnak a hormonjaik és éppen rózsaszín ködben van mindenki, az egy dolog mert pár hónapja járnak még csak. Egyelőre minden jó, hát persze. Adjunk neki egy-két évet és meglátjuk.

Nekem is volt pozitív és negatív tapasztalatom is, le is írtam. Volt egy adott pillanat, mikor minden tökéletes volt, kettőt pislogtunk és ott voltunk, hogy a szülők is egymást nyírták, mert az egyik osztálytársunk a másik miatt nem jött el a szalagtűzőjére. A ballagásra is alig tudtuk elimádkozni, mert a csaj annyira összetörte (nagyon mocskosul átverte).

Tapasztalatokról csak bizonyos idő eltelte után, a konzekveciát levonva érdemes beszélni.

2023. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!