Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha kamaszkorú...

Mit szólnál ha kamaszkorú gyereked ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Mondjuk szóba kerülne hogy tetszik e neki valaki és azt mondaná hogy nem érdekli a párkapcsolat és a szex. Konkrétan nincs nemi vágya és igénye romanitkus kapcsolatra.
2023. okt. 12. 03:10
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
A gyerekvállalásba akartam de itt is rendben van szerintem.
2023. okt. 12. 03:11
 2/28 anonim válasza:
32%

Gyerekvállalás? Tehát még nincs gyerek és ez csak elméleti kérdés?


Nem feltétlenül hinnim el neki amit mond, hisz ciki lehet erről a szülőnek őszintén beszélni.

2023. okt. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Egészségére, az ő élete. Ha így boldog én legyek az utolsó aki bármit is mond.
2023. okt. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Ok. Kamasz, tehát max 17 éves. Van még 60-70 éve, hogy máshogy erezzen idővel, de ha így marad se probléma, az ő élete, úgy éli, ahogy ő akarja
2023. okt. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Oo én is ugyanezt mondtam kamaszkoromban. Ki is voltak akadva a szüleim. És most az én lányom kamasz... 😃
2023. okt. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen normális válasz lehet ez is az ő korában- valószínűleg majd változik a másik nemhez való hozzáállása idővel, általában fiatal felnőtt korra… de őszintén: ha így marad, talán azzal sincs nagy gond.

Fontos a párkapcsolat, de lehet enélkül is teljes életet élni- nekem anyaként az okozna örömet, hogy bármit választ, bárhogy dönt: az neki legyen jó, neki legyen ettől teljesebb élete.

Még az is belefér a teljes élet alatt, hogy változtasson a korábbi elhatározásán- lehet, hogy 25, 30 éves kora felett lesz kapcsolatra igénye, lehet, hogy aztán sem.

Ha a napjai többségében boldognak, kiegyensúlyozottnak, elégedettnek, sikeresnek látnám, akkor nem lenne ezzel semmi bajom.

2023. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Rendben van, én későn érő voltam és sokáig nem érdekelt a dolog.

Utána sokat pasiztam, voltam nagyon és kicsit szerelmes, van most már családom

2023. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
17 éves a lányom, és pont így vélekedik. Gyereket sem akar, mert nem szereti a gyerekeket. Ebben semmi rossz nincs, kamasz, majd változik.
2023. okt. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Sőt én élni sem akartam kamasz koromban, öngyilkosságon gondolkodtam, 7es vagyok, azóta sem volt lelki bajom, depresszióm, életvidám vagyok, de akkor nagyon sötéten láttam mindent. Ijesztő Visszagondolni, hogy ennyire borusan láttam a világot. Szerencsére túljutottam rajta.
2023. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

Azt hogy okè. Ne erőltesse a randizást, ha nem érdekli a dolog.

Egyedül, kapcsolat nélkül is ugyanolyan boldog lehet, vagy még boldogabb is.

Lehet később változni fog a véleménye,lehet nem. Lehet tényleg aromantikus aszexuális.

2023. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!