Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire gyakori 9-10éves...

Mennyire gyakori 9-10éves barátnők egymásnál alvása?

Figyelt kérdés

Nyáron költöztünk,így szeptemberben a kislányom a 4. osztályt új iskolában kezdte.

Hál istennek egy fantasztikus osztályba került, ahol azonnal befogadták, barátnői lettek.

Már jönnek hozzánk is játszani és őt is hívják másokhoz.

Ami viszont nekem picit fura még, hogy itt a lányok között teljesen megszokott hogy gyakran ott is alszanak egymásnál, természetesen csak hétvégén.

Ez máshol is ennyire elterjedt vagy csak nekem újdonság ez?



nov. 17. 20:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
94%
Szerintem eléggé elterjedt dolog, nekem is húgom most ennyi idős, ők is szoktak egymásnál aludni.
nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
A lányom 11 múlt és nem alszanak egymásnál.
nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
11 és 13 éves lányaim vannak. Mifelénk nem divat
nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is ennyi idősen már divat volt a BFF-ek között. :) Érdekes módon a fiamnak és a haverjainak semmi igénye erre, ez ilyen csajos dolog egyelőre. :)
nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire.
nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Én 33 éves vagyok és a legjobb baratnommel többször egymásnal aludtunk 20-22 éve is... 1- 1ejszakat, legtöbbször nyáron, vagy evkozi szünetben. Nem látok venne semmi rosszat, ha amúgy magát a barátságot támogatod.
nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Lányom mikor annyi idős volt, sokszor aludtak itt barátnői vagy ő náluk. Volt 3-4 barátnő, akik rendszeres vendégek voltak nálunk. Olyan 14-15 éves korban maradt ez el, ahogy kimaradt nyolcadikból. Valószínűleg hamarosan fiú fog itt aludni, mert pár hónapja van barátja.
nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Én kb 13 lehettem, mire olyan barátnőim lettek, akikkel egymásnál is aludtunk. Persze csak nyáron vakációban.
nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm fiai rendszeresen alszanak egymásnál kb ennyi idős koruktól. Szomszéd kislány is szokott menni, ő 11.
nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk már oviban is szokás volt, mondjuk az én lányom pont kiesett a körből, mert fiúkkal lógott, de az egyik 9 éves fiú barátja pont nemrég hívta át(ovi óta ismerik egymást), illetve ha a sulihoz közelebb laknánk lenne rá igénye sulis barátnőnek is.


Itt egyébként a szülők a gyerekeket is elviszik egyszerre a suliból, ha jóban vannak, délutánonként náluk maradnak, leckét közösen írnak, majd oda megy értük az anyjuk 6 körül. Ebből is kiszorulunk a távolság miatt.


Én tiniként aludtam sokat barátnőmnél, mert szórakozni jártunk, olyan 13 éves kortól.

nov. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!