Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek, hogy teltek a...

Mesélnétek, hogy teltek a kórházban töltött napok császár metszés után? Hány napot töltöttetek bent? Baba végig veletek volt? Szobatárs, ha volt, tudtatok egymásnak segíteni? Kedvesek,segítőkészek voltak az orvosok, nővérek?

Figyelt kérdés
Nem sokára aktuális lesz nálam is a császáros szülés, köszönöm, ha megosztjátok tapasztalataitokat.

2023. okt. 23. 09:26
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Annyi buta kérdés kavarog a fejemben 😅 Pl. téli időszakban szigorúbbak a látogatási szabályok? Apával az aranyóra után, illetve másnaptól csak a folyosón találkozhattatok, vagy az osztályra is beengedik őket?
2023. okt. 23. 09:39
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kórházfüggő a dolog. Ha leírod, hogy hol leszel könnyebben tudunk segíteni.
2023. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Veszprém megyében lakom, ezért a Cholnokyba fogok szülni.
2023. okt. 23. 10:00
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen betegség miatt lesz program császárod. Nekem véralvadási gond miatt volt, nem volt olyan vészes. Szobatársamnak gerinc probléma miatt, ő szenvedett nagyon
2023. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

4 napot voltunk összesen bent,

Végig velem volt a baba. Be jöhetett apa a látogatási időben a szobába is. Márciusban nemvolt szigorítás,de maszkot viselnünk kellett. Szobatársak: rajtam kívül 1 császáros volt és csak ő segített. A simán szült nők ránk se hederítettek. 4en voltunk egy szobában. Orvos összesen 1x látott császár után. A nővérek a szurikat be adták,minden nap nézték a sebet,kötést cseréltek és annyi. Tovább nem láttuk őket.

Miskolcon szültem

2023. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Harántfekvés miatt volt programcsászár
2023. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
4es. Úgy alakult, hogy rossz helyen tapadt meg a lepény és nem változott azóta sem, teljesen fedi a méhszájat, így nem tudom hüvelyi úton megszülni a babát 😔
2023. okt. 23. 10:30
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Én vittem magammal panadolt is. És kellett is... napi 2 szemet adtak ők és nekem kevésnek bizonyult.
2023. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
5-õs. A szoptatás körül sem voltak segítőkészek a nővérek? Legalább egyszer megmutatták azért, hogy mit, hogyan csinálj?
2023. okt. 23. 10:37
 10/28 A kérdező kommentje:
8-as. Nekem úgy fogalmazott a védőnő, hogy fájdalom csillapítót kérjek. 😅 Úgy jött le, hogy ha nem mondod hogy fáj, akkor nem adnak. Panadolt viszek magammal akkor, köszi az infót.
2023. okt. 23. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!