Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiam miért nem hajlandó...

Kamasz fiam miért nem hajlandó tanulni?

Figyelt kérdés
Most kezdte a gimit az általánost kitűnőként fejezte be. Egy ideje viszont nincs kedve semmihez sem. Van valami tanácsotok?

nov. 20. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem bírod ki, hogy ne dobj be legalább egy gumicsontot a gyakorira, fel kell pörgetni az oldalt? Vagy mi van? Most már nagyon unalmas komolyan!
nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Valoszinu nehéz egyszerre beilleszkedni is, ebben a korban nagyon fontos tartozni vmelyik klánhoz", önmagát is keresi de még tanulmányban is kéne teljesíteni ilyenkor még a taplálkozás is vissza szokott esni.


Meg jönnek azok is hogy nem kell a sapka se mert az égő, meg menő a fültágítós fulbevalo, aztan hogy haza se akarnak menni suli utan mert nem anya szoknyája az első mert az is égő, görönygös ilyenkor az ut, amikor magukat keresik. Kiprobálnak minden jot rosszat is, elso szerelem aztan de ciki nem mertem megcsókolni problémák meg a többi.


Azt se tudják hol vannak.

nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert kamasz? :)
nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott, miért?
nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ábrándozik. Vagy csak nem érdekli a tananyag.
nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Majd megjön az esze. Én annó majdnem jelessel végeztem az általánost, középsuli első félévben 3 tárgyból buktam. Tetszett az a fajta szabadság, amit az adott, hogy a szüleim nincsenek az iskola közelében. Anyám mindig azt mondta, hogy magamnak tanulok. A bukások után azért elszégyelltem magam és elkezdtem tanulni. Hagyni kell a gyerekeket hibázni.
nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert kamasz. Engem sem érdekelt kamaszkéént. Olyastam, írtam, novellákkal pályáztam, meg mindent csináltam, de tanulni, azt nem.


Szerencsére jó agyam van, így sok mindent megtanultam az órákon, így 3-4-es szintet mindenből hoztam.


Érettségim ezzel szemben majdnem kitűnő lett (arra összekaptam magam).

nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Az én fiam dettó. CSak abban reménykedek, hogy azért majd a felvételi előtt összekapja magát és valahol tovább tud tanulni- mert azt egyébként szeretne. De most kevés esélyt látok rá. Ő 10-es. :(

Nem csesztetem, de azért normális keretek között próbálom motiválni, sokat beszélgetünk. Vannak közös programjaink is- mozi, esti tv, étterem, múltkor szabadulószobázni és színházban is voltunk, de a társaival is jár mindenfele, sok barátja van. Bízom benne, hogy egy nap majd kattan benne valami és elmúlik ez a nemtörődömség.

nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Király vok de te is 2 válasza:
Kamaszok nagy része ilyen hogy sose akarnak tanulni meg más dolgok,de majd kinövi.én is kinőttem belőle.
dec. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írják itt a példákat, hogy más is összekapta magát, stb. Igen, vannak kivételek, de a többség sajnos belesüpped a tunyaságba, és ilyen marad.

Remélem azért rábeszéléssel, jutalmazással sikerül majd észhez téríteni.

dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!