Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól engednéd?

Mikortól engednéd?

Figyelt kérdés
több fülbevaló oldalanként, köldök piercing, műköröm, géllakk, köröm festés, mini szoknya, magassarkú, smink (szempilla spirál, rúzs, szemhépúder), szemöldök szedés, borotválkozás, nagyon rövíd rövíd nadrágok, nagy karika fülbevaló, egyedűl suliba járás, felügyelet nélküli netezés.
nov. 28. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

több fülbevaló oldalanként kb 12,13

köldök piercing 16

géllakk, köröm festés 14,

mini szoknya, magassarkú 15

smink (szempilla spirál, rúzs, szemhépúder) 15

szemöldök szedés amikor szükséges

borotválkozás amikor szükséges , akár 12 evesen is. De gyantáztatnám neki kozmetikussal

nagyon rövíd rövíd nadrágok 15,16 nagy karika fülbevaló 14

egyedűl suliba járás attol függ hova

felügyelet nélküli netezés 16

nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

több fülbevaló oldalanként, köldök piercing - 16


műköröm, géllakk, köröm festés, mini szoknya, magassarkú, smink (szempilla spirál, rúzs, szemhépúder -iskolafüggő, de ez is 16


szemöldök szedés, borotválkozás -amikor zavarja már, ez lehet akár 12


nagyon rövíd rövíd nadrágok -mennyire nagyon? Ha kint van az egész feneke, akkor 18.


nagy karika fülbevaló -16


egyedűl suliba járás - hova?


felügyelet nélküli netezés - 16

nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Több fülbevaló oldalanként: 7.-8. osztály (nekem nyolcadik nyarán engedték meg)


Köldök piercing: szerintem önmagában nagyon hülyén néz ki, úgyhogy max középiskolában, amikor tud érvelni rendesen, miért tetszik neki


Műköröm, géllakk, köröm festés: Ha a házirend általánosban nem tiltja, sima körömlakkal már felsőben is festhetné, műköröm, géllak középiskolában, mert nagyon nem jó a körömnek a folyamatos reszelgetés


Mini szoknya, magassarkú: Miniszoknyát szerintem senkinek se kéne hordania, ízléstelen, úgyhogy mint a köldök piercingnél, ha már meg tudja indokolni, de akkor se iskolába. Magassarkút iskolai ünnepekre is felvehetne, akár felsőben is, ha tud benne biztonságosan menni, de hétköznapokra, míg iskolás, nem támogatnám


Smink (szempilla spirál, rúzs, szemhépúder): középiskola, és iskolába csak módjával.


szemöldök szedés, borotválkozás: amikortól úgy érzi, szeretné


nagyon rövid nadrágok: középiskola, nyáron, iskolába semmiképpen se


Nagy karika fülbevaló: soha, rohadt ízléstelen


Egyedül suliba járás: attól függ, hol lakunk és hol az iskola, hatodiktól kb


Felügyelet nélküli netezés: középiskola

nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Egyelőre ennél értelmesebb a lányom. Nem megy semmilyen irányzat után, és nem akar megfelelni másnak, csak magának, úgyhogy a legtöbb ezek közül ugyanúgy nem fog szóba jönni, ahogy nekem se kellettek, pedig minden volt már az "én koromban" is.

De játszunk el a gondolattal: elméletben mind 15-16 felett, ha már középiskolás és úgy, ha tudja, hogy hova mit illik és tudja viselni is: pl: addig ne akarjon miniszoknyát, amíg nem tud benne úgy leülni, lehajolni, hogy ne legyen kint mindene.

nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 4! Arra nem gondoltál hogy nem azért szeretné ezeket valaki mert divat hanem mert tetszik neki, úgy érzi jól magát? Én már nem vagyok fiatal, de nem azért kezdtem pl borotválkozni mert másnak akartam megfelelni. Úgy éreztem jól magam. Nem azért lett 14 évesen 2+ fülbevalóm később pedig még több mert divat,hanem mert nekem tetszett, úgy éreztem szeretném. Mai napig imádom hogy több is van.

A kérdésre:

Attól is függ többsége mennyire érett és mennyire gondolja komolyan. Pl borotválkozni akkor amikor zavarja a szőr. Akár 13 évesen is. De mini szoknyát azért 13 évesen még ne.

nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
5, éppenséggel a szőrtelenítésen átsiklott a tekintetem, annyira nem illik a sorba. Az a "legártatlanabb" kívánság. De eleve nem azt írtam, hogy ebből tuti semmit nem fog, hanem a többségét.
nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Ezek közül többet még magamnak se "engedek" majdnem 40 évesen 🤣
nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Nálunk ezek többségét csak a lepukkant lányok akarták. Karika fülbevaló? Max. az etnikum. Köldök piercing, műdolgok...olcsó hatást kelt.

Sima körömfestés általános iskola felső, de házirendnek megfelelően.

Smink középiskola előtt nevetséges. Akkor is suliba csak szolidan. Ne füstös szemmel, vörös rúzzsal akarjon isolába menni.

Mini szoknya, villantó nadrágok - tudja már hogy hova hogy illik menni. Tengerpartra 40 fokban mehet.

Szemöldökszedés - bízza inkább kozmetikusra, mintsem bohóc szemöldököt csináljon. Egyik osztálytársam annó úgy elintézte magát, hogy 30+ se nőtt vissza.

Szőrtelenítés onnantól, hogy zavarja.

nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az, mint #2 felügyelet nélküli netezés kivételével, mert azt csak 17-18 éves kortól
dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!