Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél ha ellógná a tesit...

Mit tennél ha ellógná a tesit a gyereked?

Figyelt kérdés
Módot találna mindig arra, hogy ne kelljen tesiznie. Cuccot otthon hagyja, nem veszi át, azt mondja fáj a valamije stb.
márc. 29. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Megpróbálnám kideríteni a mögöttes okot. Csúfolják, egyszerűen szégyenlős, nem szimpi a tanár...stb.
márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
tökre megérteném, az iskolai testnevelésórák a haszontalantól a károsig terjedő skálán értelmezhetők egyedül.
márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
#1 Általában az ok a lustaság... Osztályfőnökömnek a következő osztálya olyan volt, hogy kollektíven lógtak a fiúk tesiről. Ugyan ezt játszották, mint a kérdező gyereke, csoportosan. Nyilván botrány volt belőle, sorozatos 1-sek meg szaktanárik... Nem tudom mi lett végül, mindez egy top 50-ben lévő gimnáziumban...
márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Elmondanám, hogy ejnye bejnye...

Közben nem haragudnék rá, mertugyan ezt csináltam én is.


Gyűlöltem a tesit, mert mindig mindenkinek minden kötelező volt, hiába pl gyűlöltem futni, de ez a kutyát nem erdekelte és csakazertis lefuttattak mindig mindent velem is. Az, hogy kézilabdaban meg pl rofi voltam, az sem érdekelte a kutyát sem, mert ez az elvárt szint.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem nem így kellene ezt. Okéy tanítsanak meg nekik minden féle sportot, de ne eröltessék már rájuk amit nem akarnak. Mert így totál elmegy a gyerek kedve az egésztől.


Így meg ne bukjon, a többi nem érdekel.


2.osztalyos egyébkent a gyerekem, eddig nem volt rá panasz.

márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem kap érte igazolatlant vagy rossz jegyet, talán még meg is dícsérném.


Így vissza gondolva, lehet én is jobban jártam volna, ha ezeket csinálom.


Főleg ha meg a tanáruk is olyan, mint nekünk az egyik. 8 éven keresztül helytelenül csináltam a guggolást pl. Aztán gimiben szólt a másik, hogy ezt így kifejezetten káros, mégis ki tanította... Stb.

márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudnék rá haragudni, őszintén.


A tesiórákat én annyira utáltam, hogy 9. osztályra felmentést kaptam testnevelésből.


Papíron iskolán kívül gyógytestnevelésre jártam, gyakorlatban ez azt jelentette, hogy havonta 1x megjelentem ott, ahol ezt tartották, az ellenőrző füzetbe a tanár úr beírogatta az alkalmakat, és hogy ott voltam, aztán viszont látásra (és ez nem volt régen, 2015-ben érettségiztem). Tesi órán pedig egész gimi alatt nem kellett részt vennem, nekem azok lyukas órák voltak.


De nyilván ez hivatalos volt, nem annyi, hogy nem voltam hajlandó bemenni. Az a gond ezzel, hogy lehet 1-2 alkalommal lógni, de a sorozatos hiányzásnak, felszerelés hiánynak úgyis lesz következménye.

márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Gyűlöltem a tesiórákat, ugyanis semmi értelme nem volt, de legalább mindig lehetett gúnyolni a másikat, ha kevésbé ügyes.


Ráadásul persze JEGYET kapsz rá. Egy kics.szett készségtárgyra.

ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is ellógtam, ha el lehetett. Ha ez a jegyét nem befolyásolja, akkor nem érdekelne.
ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!