Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól engednétek géllakkot?

Mikortól engednétek géllakkot?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 11:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Engedtem volna 12-13 éves korától, de általános iskolában tilos volt. 14 évesen lett neki először.
ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Amikor már ki tudta magának fizetni.
ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Mint 2. Amikortól fizeti magának.
ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%

Fiam van ugyan, de gimitol engednem neki es bizony meg ki is fizetnem. Ahogy a kozmetikust, fodraszt, edzest, stb, mindent, ami az alap ellatason felul “jar”.

Nyaralni is jarunk, programokra is, nem kell a gyereknek fizetni erte :P

ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Kinek a pap, kinek a papné. ;) Az ajándék pénzeiből felőlem aztán járjon kéthetente a lakkoshoz nyugodtan, de ez számomra nem több felesleges pénzköltésnél. ¯\_(ツ)_/¯
ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
15 éves, karácsonyra kapott szettet, amivel magának csinálja.
ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
Műkörmös végzettségem is van és nem engedném. Vennék inkább lakkot, azt le tudja mosni, ujrakenni, legalább megtanulja hogy kell. Gel lakk egy elfoglalt irodistanak jó, akinek nincs ideje lakkozni, de van pénze 3 hetente körmösre.
ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Na ez uj, hogy csak elfoglalt irodistak csinaltathatnak kormot. Szolok is a kormosomnek, hogy nem jarok tobbet, mert egyik sem vagyok 😭😭
ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
8 Nem azt írtam hogy csak az irodistak kérhetnek gel lakkot, hanem azt hogy nekik érdemes! Elvileg egy ovisnak is fel lehet kenni, csak minek. Egy iskolásnak van ideje lakkozni és többször tud színt váltani, plusz sokkal olcsóbb.
ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%

De most ez mi ez, hogy nekik erdemes? Nem ertem. Lakkozni lenne idom, csak epp kormom nincs hozza es nem mutat szepen, az ovis gyerekemnek nagyobb a korom felulete (nem a hossza) mint nekem.

Ha szep kormoket szeretnek, megcsinaltatom es nem irodaban dolgozom, de attol meg ez nekem fontos :D


Gondolom nem dolgozol a szakmadban.

ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!