Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Várható első vérzés egy...

Várható első vérzés egy kislánynál hamarosan, ha még csak megduzzadtak a mellbimbói, és mintha lenne pici fehérfolyása néha, de még egyáltalán nem szőrös?

Figyelt kérdés
Korát amiatt nem írom, mert beleesik a kiskamasz korba, de nem szeretném, ha emiatt írnátok, hogy igen, mert már van annyi idős. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e ilyen, hogy megelőzi a szőrt a vérzés, ha esetleg vkinek/ lányának volt ilyen?
ápr. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy tudom az érést a mell mirigyes állományának duzzadása jelzi és nem a szőrösödés elsősorban. De alapvetően nehéz ezt kiszámolni szerintem mert egyénenként eltérő lehet a sorrend szerintem. Ráadásul a kettő között akár hónapok és évek is eltelhetnek.
ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én viszonylag későn érő voltam, nálam például nem is jelentkezett hónalj szőrösödés nagyon sokáig. Menstruációm már volt, de csak lent voltam szőrös, ott se nagyon.
ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mellek vagy igen vagy nem, nekem meg se duzzadt mikor megjött, később se nőtt meg (65aa volt gyerekek előtt),

intim szőr után jellemző 1 évvel,

És q hónalj csak később.

ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a folyas a legbiztosabb jellemzo, a menstruacios ciklus alatt folyamatosan valtpzik a folyas allaga, az elso menstruacio elott is megtortenik a peteeres (amit szinten jelez folyas, na nem pont napra pontosan de elotte es utana is beall egy valtozas) viszont ez nem feltetlen olyan dolog amit te latni fogsz a bugyijan, hisz ott mar egy "megszaradt" allapotot latsz. Sok no az epp torteno folyasat se tudja beazonositani nem hogy meg egy megszaradtat.... egyebkent az is valtozo hogy a folyas beindulasa utan mennyi ido tellik el, nekem kb 1 ev volt es mielott megjott azokban a napokban rosszul voltam, korhazba is vittek kivizsgalasra es mikor hazaertunk mar veres volt a bugyim. Nekem nagyom eros szedulesem es hasi gorcsom volt (uhra es vervetelre mentunk be egyebkent a korhazba) de ez is nagyon valtozo tud lenni. 9-10 evesen mar szor nott mindenhol, a mellem is nott, de 12 voltam mikor eloszor megjott.
ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
máj. 1. 06:53
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Szia ha ez segitseg akkor leirom az esetem :) nekem feher folyasom joval mensi elott volt mar 1-2 evvel is akar. Ha jol emlekszem.. mar volt mellem de nalam nehezebben indult el a szorosodes , volt mar szor de keves meg is 14 voltam mikor megjott :). Szerintem ha ugy erzed beszelj vele hogy varhato lesz es hogy erre fel kell keszulni es hogy venni kellene tisztasagi dolgokat, tennek a kosarba ilyen kisebb kiszerelesu nedves kendot is :) kerdezd meg tole hogy el szeretne e menni veled vagy sem :). Legyen felkeszulve ra.
máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
máj. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!