Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyenlős előttetek a kamasz...

Szégyenlős előttetek a kamasz gyereketek?

Figyelt kérdés

Eddig egyáltalán nem zavarta a lányom, ha bemegyek valamiért a fürdőbe mikor fürdik/zuhanyzik, be se hajtotta az ajtót. Most viszont egyik napról a másikra elkezdte kulcsra zárni az ajtót (kettesben lakunk), ha bekopogok azt mondja pár perc és jön ki. Aggódjak, hogy valami problémája van, vagy titkol valamit (tetoválás, piercing) vagy csak most ért el oda, hogy érzékeny az intimszférájára?

16 múlt.


máj. 1. 07:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
97%

“Nem bejárkálásról van szó, mondjuk havonta egyszer lehet volt olyan, hogy éppen akkor kellett valami, készülődésben vagyunk, indulás előtt pl.”


Rendben, akkor bekopogsz es megkered, adja ki az ajton azt a valamit, ami neked eppen kell. Problema megoldva.

máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
25, rendben
máj. 1. 08:51
 23/42 anonim ***** válasza:
11%
Ez szexualis zaklatás! Ha akarata ellenére nyitogatsz rá! Vagy kizsarolod, kikunyerálod! De ez itt nem fog megallni mert erőszakoskodni is fogsz, ha nem lesz hatar szabva! Itt bedobtad a kerdest, tesztként lássad, mennyire veszik be az aggódó szülő dumát ?
máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Na jó, én elbúcsúzom, akit felzaklattam az próbáljon megnyugodni, szép napot mindenkinek :)
máj. 1. 08:57
 25/42 anonim ***** válasza:
9%
Remélem a börtön esz meg előbb utóbb! Rádnyitogasson a dominans kan es te legy a kislánya! Sok vazelinnel keszülj!
máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
Eddig nem merte kizarni ezt az animalt, 16 evesen mert határt szabni! Hogy ne bamulgassa! Most meg nyivákol, hogy rácsukták az ajtót!
máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
88%

El lehet képzelni, hogy van ilyen anya-lánya kapcsolat.


De neked miért olyan elképzelhetetlen, hogy a 16 éves kamasz élet korából adódóan szégyellős lesz, csak mert addig nem volt?

máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
93%

Már a 4 éves kisfiam is kiküld a fürdőből, ha éppen bent vagyok és pisilnie kell, magára csukja az ajtót és mondja, hogy ne nyissak be. 😅

A két és fél pipás válaszoló beteg.

máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
94%

A két és fél pipás egy félörült, minden kérdésre hasonló agresszív, beteges módon reagál, nem érdemes figyelembe venni, amit ír.


Kérdezö: a lányod úgy érzi, szüksége van több intimszférára, ezt tartsd tiszteletben, a szobájába is csak kopogtatás ÉS beleegyezö válasz után lépj be. (feltehetöen már egy ideje zavarta a dolog, csak eddig nem merte jelezni, mert tartott töle, megsértödsz vagy téves következtetéseket vonsz le belöle.)

máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
76%

Elmebeteg hozzaszolasok erkeztek. Mintha nem tudnak ertelmezni a kerdest.

Vallalom a lepontozast, nem igazan erdekel.

Kerdezo! En ertem. Nekunk igy kozvetlen viszonyunk volt, en egyebkent is 3-4 orara birtokba vettem a furdot, eletszerutlen hogy soha ne legyen bent dolga. Aztan 16 evesen pont egy tetovalas takargatas miatt kezdtem kulcsra zarni az ajtot. Ugyhogy bar a felelmed nem alaptalan, nem feltetlen all fent nalatok is ez. Te ismered a lanyod egyik naprol a masikra bekovetkezo viselkedes valtozas egy harmonikus viszonyban termeszetes hogy aggaszt. Beszeljetek rola, kerdezd meg baj van-e, de hangsulyozd szamodra nem problema hogy maganszferat akar es rendben van ha zarva van az ajto csak megfordult a fejedben hogy problema van amit tudjon rola ha van megbeszelhet veled.

máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!