Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyereked láttad már...

Kamasz gyereked láttad már szőrösen? Mennyire szégyenlősek nálatok?

Figyelt kérdés
Hány éves korában láttad? Te az apuka vagy az anyuka vagy?

2023. jún. 25. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk nagyon. 11 évesen, de már előtte is az volt, csak ez valahogy az i-re a pont volt. Szerintem ez mindenkinél egy meghatározó dolog az életében.

(apuka)

2023. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Megint erre vered?
2023. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó felháborító, hogy ilyeneket írogat. Azért írtam mert nálam a csemetémmel nem tudom mit kezdjek olyannyira szégyenlős, másnál is így van ez
2023. jún. 26. 00:17
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Mert erre nevelted. Most is szégyellsz beszélgetni vele, itt kérdezel. És meg vagy lepve, hogy szégyellős? Terápia, de sürgősen. Lebontani a falakat, amik téged is körülvesznek. Talán úgy lesz még normális életetek.
2023. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

A szőgyenlősség egy tanult dolog, magától nem alakul ki. Szóval, ha a gyerek szégyenlés, az elsősorban az otthoni környezet oka.


Én pl azért járok ruhában, mert ezt követeli meg az európai társadalom, nem azért mert minden áron takargatni akarom magam, s ez régen is így volt.

2023. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ


Azonos nemű akkor nem kéne de ha ellenkező nemű akkor normális


Pl én is apámmal gyakran eljárok uszodába és olyankor letusolunk a végén vagy volt már olyan, hogy reggel sietett ezért amíg tusoltam megborortválkozott nincs ebbe semmi ugyan az van neki is


De anyám előtt tuti nem lennék meztelen

2023. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Milyen neműek vagytok?

Intim szőrzetről van szó, vagy általában pl kar, láb?

Amikor nem szőrös, akkor egyáltalán nem szégyenlős?

2023. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A fiamról van szó, én az anyuka vagyok. Még nem láttam hogy szőrös e de biztosan a világért se mutatná meg. Fürdőszobában eltömítette a kulcslyukat hogy még véletlenül se láthassa őt meg senki míg bent van. A cicijére is szégyenlős a strandon nehogy meglássák a cicijét.
2023. jún. 27. 22:45
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
De minek akarod ndezegetni a fiad pecset?
2023. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Eszemben sincsen nézegetni, itt nem erről van szó
2023. jún. 28. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!