Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szépnek tartod magad, meg...

Szépnek tartod magad, meg vagy elégedve magaddal? Visszajelzések alapján szép vagy? Hogyan öltözködsz? Sminkeled magad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 14:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
nem tartom magam kifejezetten szépnek, de rondának sem. nem vagyok megelégedve magammal. visszajelzések alapján szép vagyok. nem tudnám leírni a stílusomat, olyan sima, egyszerű, ha kell kicsípem magam. sminkelek, igen.
2010. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Én rondának és kövérnek tartom magam, persze mindenki más meg azt mondja hogy tök szép vagyok. -.-" Én eléggé lányos lány vagyok szóval nálam nagy favorit a magassarkú (persze max. 1 héten 1x)meg a szoknya. Sminkelni is szoktam de csak spirál, cerka meg szájfény. És ennél többet nem is fogok. :)

14/L

2010. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem sminkelem magam 14/f

És nem értem mire jó mert nem leszel tőle szebb és a fiúknak se tetszik

2010. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Én nem sminkelem magam, anyagi gondok miatt tré az öltözködésem, de mindenki azt mnondja h szép vagyok, nincs szoknyám csak nadrág edzőcipő nagy pulcsi, mint egy 12 éves fiu kb:D sajnos:(

hogy szépnek tartom e magam? hát annyira nem, de sztem nem vagyok csúnya ha lehetne én csak az orromon váltooztatnék, az se nagy csak a formája nem tetszik

18L

2010. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
és te kérdező?
2010. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem tartom magam szépnek de megbékéltem magammal. Minek idegesítsem fölöslegesen magamat? Hűű az öltözködés az "igénytelen". Nemtudom mi a divat és megmondom h nem is érdekel. Ha a félrenyalt hajú pálcika ember a divat akk kösz nem kérek belőle. Mondjuk nem vagyok én sem vmi vastag de nem reklámozom. A méretemnek megfelelő ruhát hordok és nem szándékosan sűk ruhákat... Ja és farmert szoktam felvenni meg épp olyan pulóvert amit kiveszek a szekrényből :D


17/F

2010. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudjatok, hogy fiú létemre válaszolok, de szerintem sok lány akkor is csúnyának látja magát, ha valójában gyönyörű. Nekem egyébként a természetes szépség tetszik.
2010. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én normálnak tartom magam, de már komolyan nem tudom mit gondoljak.

A mi sulinkban az a divat, hogy mindenki mondja mindenkinek, hogy szép-e vagy csúnya. Hát én fele-fele arányban kapom. Csak a magasságomon változtatnék,m eg jó lenne tudni, hogy a mellem meg nő-e valaha.Anyagi gondok miatt mostanában nem nagyon kapok ruhát. Van 3 nadrágot , 3 pulóverem, meg vagy 13 pólóm, abból sok van. Egyszerű fekete vagy mintás druhákat veszek fel, lapos talpú csizmával vagy sportcipővel.14/L

2010. dec. 21. 14:43
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Én sem tartom magam se csúnyának, se túl szépnek. Van, aki szerint bűnronda vagyok, mások szerint szép, ők szerencsére többen vannak:) Sminket csak szempillaspirált használok, a hajamat kiengedve vagy oldalrakötve hordom és általában valami egyszerű pólót hordok hosszú nyakláncokkal, csőfarmerrel. Kintre télen meg szövetkabát+mintás sál+bakancs

13/L

2010. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Átlagnak tartom magam, a szemem színe szerintem szép! Csőnaci, meg ing+pulóver. Térdfölé érő csizba, ha nagy hó van akkor bakancs (jobbnak tartom). Hajamat összefogom, vagy kivasalva kiengedem. Nem sminkelem magam, nem akarom 14 évesen még ezt. A szemöldököm szemöldökceruzával áthúzom, mert nagyon halvány. Mindössze ennyi.

14/L

2010. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!